REKLAMA

Svarstyklių metas ir penki būdai juo mėgautis

REKLAMA

Po rudens lygiadienio naktys ima ilgėti, dienos trumpėja, o saulė nuo rugsėjo 23 dienos iki spalio 22-osios svečiuojasi septintame zodiako ženkle. Norime ar ne, teks taikytis prie kintančios temepratūros ir šviesos.

Ne tik fiziniams pokyčiams kviečia Svarstyklių laikas, jis ragina mus ieškoti vidinės pusiausvyros, o suradus, ją išlaikyti. Šiam zodiakui būdingas nostalgiškas, kartais sentimentalus žvalgymasis atgal. Tai darant, gali aplankyti nebūtinai malonūs jausmai, nes dėl kažko gailėsimės, jausime nusivylimą, kažkurie prisiminimai kels tuštumą ar liūdesį .

Kadangi kalba eina apie pusiausvyros atstatymą, dabar palanku priimti visus aplankančius jausmus, – taip pat ir nepatogius, nemalonius – ir judėti tolyn. Svarstyklės dar yra santykių ženklas, todėl šiuo laikmečiu teks daugiau dėmesio ir laiko skirti jiems, permąstyti, kurlink jie juda ar kur norėtumėte, kad judėtų.

Jeigu esame vieniši, šio Oro ženklo valdomu laikotarpiu tinka savęs sąžiningai paklausti, ko norime iš gyvenimo, kas mums asmeniškai teikia laimės, kokių tikslų siekiame, koks gyvenimo būdas mums iš tiesų tinka. Kai „susibalansuosime“ savyje, taps aiškiau, koks žmogus labiausiai praturtintų mūsų gyvenimą.

Astrologai pataria Svarstyklių valdymo laikotarpiu atkreipti dėmesį į kelias sritis, o tiksliau, pasistengti atrasti laiko penkiems dalykams.

REKLAMA

Pirma, išsivalykime spintas ir spinteles.

Peržvelkime visas spintas, visus kampelius, kur laikome savo turtą. Būtinai išrūšiuokime sezoninius daiktus. Vienus padėkime ilsėtis iki vasaros, kitus paruoškime mums tarnauti šaltuoju metų laiku.

Palikime laisvų stalčių ir lentynų, jei esame vieniši. Taip savo gyvenime skirsime erdvės ir išsiųsime signalą Visatai tarsi kvietimą potencialiam partneriui, kad jau esame pasirengę naujiems santykiams.

Tai simbolinis gestas, tinkantis ne vien partnerio ieškantiems žmonėms. Išsivalydami namus, atlaisviname fizinę erdvę, taip paruošiame vietos ir emocinei plotmei – naujiems potyriams ir išgyvenimams.

Antra, brėžkime schemą.

Kaip tai darysime, čia jau kiekvieno skonio reikalas, – ar tai bus grafikas, ar „sūris“, kurį dalysime kiltimis. Svarbu vizualiai, netgi procentais, sužymėti, kad taptų aišku, kur kasdien dingsta mūsų laikas. Kam daugiausia jo skiriame, kiek tenka kitoms gyvenimo sritims, artimiausiems žmonėms, sau, savo pomėgiams ar poilsiui?

O dabar pasiimkime skirtingų spalvų pieštukus ar žymeklius. Raudonai pažymėkime laiką, kurį praleidžiame nemaloniai, mums tai neteikia džiaugsmo, pasididžiavimo ar pasitenkinimo. Tarkime, dalis darbo mus džiugins, ją galime nuspalvinti žaliai.

Mėlynai žymėkime tas gyvenimo sritis ir veiklas, kurios nekelia nei per didelio streso, nei per daug laimės, žodžiu, patenka į neutralią teritoriją.

Kai smulkiai susirašysime ir spalvomis pasižymėsite savo laiką, pamatysime, kokioje būsenoje jį praleidžiame ir su kuo, tada turėsime šansą jį subalansuoti, bent jau pradėti tai daryti. Pamenate? Tai – Svarstyklių ar pusiausvyros ieškojimo metas.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA