REKLAMA

Kiek pinigų reikia iki pilnos laimės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Už pinigus atsakingas antrasis astrologinis būstas ir Venera. Šią planetą žinome kaip meilės ir grožio globėją, tačiau pinigai bei prabanga – irgi puikus gyvenimo pagražinimas.

Šlamantys ar sąskaitoje į viršų judantis įplaukų stulpelis suteikia mums saugumo, leidžia mėgautis įvairiausiais dalykais, jaudinančiais mūsų jusles.

Taigi nenuostabu, kad antras astrologinis būstas priklauso Taurui, antram ženklui zodiake, o jį globoja Venera. Turime pripažinti, ką patvirtina ir tyrimai, ne tik grožis, bet ir pinigai gali mus suvilioti ir susukti galvas.

Pinigai yra tikras išbandymas, skirtas ne silpniesiems. Ne visi gali pakelti turto naštą: vieni tampa išlaidūs, tarkime, loterijos laimėtojai tarsi išprotėja, viską greitai iššvaisto. Kitas kraštutinumas yra šykštumas.

REKLAMA

Švaistūniškumas, šykštuoliškumas arba gebėjimas išlaikyti sveiką santykį su pinigais – visa „aprašyta“ horoskope. Ypač gerai tai atskleidžia asmeninis horoskopas, o bendrasis parodo labiau apibendrintas gaires kiekvienam iš dvylikos ženklų.

Taigi kiek pasaulio pinigų jums užtektų, kad galėtumėte pasijausti laimingi?

Tikram AVINUI svarbu jaustis laisvam su pinigais. Jis tikrai nėra didžiausias taupytojas, jam patinka leisti pinigus, spontaniškai už šlamačius ką įsigyti ar patirti.

Šio ženklo atstovams nepatinka apribojimai ir taisyklės, netgi partneris neturėtų jam aiškinti, kaip jis turėtų elgtis su pinigais. Vis dėlto Avinams reikėtų „įdarbinti“ galvą, pamąstyti, kaip su pinigais elgtis, kad ne viską smagiai ištaškytų vienu ypu.

Tarp TAURŲ vargiai atrasime finansų genijų, tačiau atsargumo iš jų neatimsi. Paprastai šio ženklo atstovai vadinami zodiako taupuoliais (kartais netgi šykštuoliais), bet neapsigaukite.

Yra Taurų, turinčių neigiamų įpročių ir stabiliai klimpstančių į skolas, o, kaip žinome, savo įpročius jiems keisti sunku. Tačiau apskritai Taurų santykis su pinigais yra labai natūralus ir sveikas, jie moka taupyti, bet ir mėgautis pinigų teikiama nauda, patogumu bei prabanga.

DVYNIAI, pagal savo astrologinę prigimtį, pasižymi veiklumu ir verslumu. Jų judrus ir smalsus protas greitai atpažįsta galimybes užsidirbti.

Tačiau Dvynių santykis su pinigais yra permainingas. Kai turi šlamančių ar nugulusiųjų banko kortelėje, smagiai juos leidžia, bet kai reikia, gali ir pataupyti.

VĖŽIAI net ir su pinigais gali elgtis jausmingai, pagal ūpą. O, kaip rodo jų astrologinis būdas, šio ženklo atstovai pasižymi tiek jausmų, tiek nuotaikų permainingumu.

Kaip ir su pinigais bei finansiniu saugumu: tai Vėžiai jaučiasi užvaldyti baimių ir netikrumo, tai jie leidžia sau viską, ko tik širdis įsigeidžia. Šie svyravimai priklauso nuo pasikeitusios gyvenimo situacijos ar vidinės būsenos.

Karališkuoju vadinamas LIŪTO zodiakas mėgsta pinigus ir prabangą, čia jau kaip ir nėra ką pridurti. Viskas savo vietoje, kaip sakoma.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA