REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 02-08 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Būsite rimtai nusiteikę ir aplinkiniai netruks tą pajusti. Antroje savaitės pusėje, rugsėjo 5-ąją, vyksianti mėnulio pilnatis jūsų ženkle padės asmeniniame gyvenime pajudėti pasirinkta kryptimi ar ją keisti. Tuo pačiu jums reikėtų pasistengti likti dėmesingiems savo partneriui.

Dabar bus lengva nepastebėti ar nuvertinti jo/jos mintis ir jausmus, nes būsite panirę į savas. Vis dėlto nebe reikalo esate savo gyvenimo vairuotojas, panirimas į save, mintis ir planus, skatina susikaupti ir stebėti, kas vyksta kelyje. Tik retkarčiais pasidomėkite, kaip jaučiasi jūsų bendrakeleiviai.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę zodiake laimėjote romantinių galimybių Aukso puodą. Venera ir Marsas, vadinamieji kosminiai meilužiai, juda Taurų astrologinio būsto Malonumų sektoriumi.

Į jųdviejų surengtą linksmą ir aistringą vakarėlį jie dar pasikvies Plutoną, turintį pasirūpinti, kad viskas, kas vyksta tarp jūsų ir partneri, įgautų transcendentinį matmenį. Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, šią savaitę santykiai gali tapti ir fiziniai. Greičiausiai esate tam pasirengę, tiesa?

DVYNIAI

Geriausia, ką galite šią savaitę padaryti, – pasilaikyti mylimą žmogų sau. Taip, taip, žvaigždės siūlo jį paslėpti nuo visų kitų.

Būdami dviese dabar turėsite galimybę užsiimti seksu ir patirti visapusiškai jaudinančio ryšio galią. Pasiimdami kartu draugą ar pasikviesdami būrį į žmonių, šią savaitę ne praskaidrinsite nuotaiką, o tik viską sujauksite. Verčiau planuokite jaukius, intymius vakarus dviese, kartu darydami, kas jums abiem patinka.

VĖŽYS

Paprastai kelias į Vėžio širdį išties eina per skrandį, juk šio ženklo atstovai mėgsta gaminti ir ragauti. Tačiau šią savaitę suvoksite, kad žodžiai irgi gali jus veikti stipriai. Su partneriu turėsite atvirų, rimtų poklabių, kurie stiprins jūsų santykius.

Artimas žmogus bus pasiryžęs su jumis eiti bet kur, tyrinėti, ieškoti, atrasti kartu, pripažįstant savo ir partnerio silpnybes bei stiprybes. Greičiausiai prisieksite vienas kitą gerbti ir palaikyti, bet vėliau nuo žodžių norėsis galiausiai pereiti prie veiksmų – apkabinti, laikyti glėbyje ir bučiuoti.

LIŪTAS

Labiausiai šią savaitę jus pakels ir įkvėps, paprasti, bet konkretūs partnerio pastebėjimai, komplimentai, įvertinantys jūsų talentus ar giriantys atliktus darbus.

Suprasite, kad mylimas asmuo yra didžiausias jūsų fanas, palaikytojas ir įkvėpėjas, ypač jei šiuo metu jums atsiveria naujos ir įdomios su darbu susijusios galimybės. Partneris šiuo metu neverkšlens ir nesiskųs, kad mažai skiriate jam/jai laiko, dėmesio. Galite jaustis laimingi, kai turite tokį tvirtą užnugarį.

MERGELĖ

Visata skatina naudotis jums siunčiama karšta ir aistringa energija. Venera ir Marsas, meilės ir aistros globėjai, šiuo metu įsitaisė jūsų ženkle. Jie dar susitiks su Plutonu, dabar įsikūrusiu Mergelių astrologinio būsto Malonumų sektoriuje.

Taigi asmeniniame gyvenime tikėkitės romantinių ir seksualinių aukštumų. Dėl jų galite netgi atsisakyti savo detalaus savaitės darbų sąrašo ar kai ką jame tiesiog praleisti. Negirdėtas dalykas, bet nutinka ir tokiems stropuoliams kaip jūs!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (10 02-08 d.)” komentaras

  1. Venera marsas ir plutonas prisijungs, tai kaip suprantu orgija manes laukia sia savaite

Alfa.lt naujienos

REKLAMA