REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rudens viduryje sėkmės periodas pasibaigs, todėl kiekvienam Zodiako ženklui teks pasistengti, kad išsaugotų tai, ką yra pasiekęs. Bus nelengva, teks įveikti daug problemų ir išbandymų. Nusiminti neverta: sunkumai tam ir skiriami, kad taptume stipresni.

Spalio mėnuo bus gana geras dirbantiems aviacijos, psichologijos, medicinos ir chemijos srityse. Šiose šakose numatoma teigiamų permainų.

Įtemptas periodas bus santykių su kolegomis sferoje: nepalankus žvaigždžių poveikis skatins konfliktus ir nesutarimus. Svarbu bus stengtis neprarasti savitvardos. Ir būti nuolaidesniems.

Santykiai su šeima taip pat reikalaus kompromisų ir takto. Ypač nelengva bus sutarti su paaugliais, kurie bus linkę maištauti, ir mažais vaikais, kuriuos bus sunku suvaldyti.

REKLAMA

Vieniši žmonės nebenorės pasitenkinti trumpalaikiais meilės nuotykiais ir ims trokšti ilgalaikių santykių, šilto, jaukaus namų žindinio. Daugiau šansų susirasti antrąją pusę bus spalio pabaigoje.

Svarbu bus nepasiduoti liūdnoms nuotaikoms, kurias sukelia pabjurę rudens orai ir trumpėjančios dienos. Ruduo juk turi daug savito žavesio, tik reikia jį pastebėti ir džiaugtis kiekviena diena.

AVINAS

2017 metų spalio mėnuo Avinui bus kupinas įvykių, kurie bus ir geri, ir nelabai. Jam teks mobilizuoti jėgas nuo pat mėnesio pradžios, užtat po pirmosios dekados jis pajus pasitikėjimą savo jėgomis ir sugebės sėkmingai išspręsti kai kurias santykių problemas. Avinui patartina lengvai leistis į kompromisus, ypač neprincipiniais klausimais. Netrukus jis pastebės, kad daug kas pasikeitė į gera. Sveikas kompromisas Avinui bus svarbus kaip oras. Jam reikėtų stengtis gudriai apeiti aštrius kampus, ypač bendraujant su oponentais. Neverta kaitinti atmosferos nereikalingomis neigiamomis emocijomis. Avinui reikės prisiminti, kad spalio mėnesį jam svarbiausia laikytis aukso vidurio.

Palankiausios spalio dienos Avinui: 4, 12, 15, 19, 27, 31.

Nepalankios spalio dienos Avinui: 1, 2, 8, 14, 18, 25, 29.

Asmeninis gyvenimas

Spalio mėnesį Avinas bus ypač jautrus artimų žmonių žodžiams ir reakcijoms. Glaudus dvasinis ryšys su partneriu padės jam atsiskleisti kaip asmenybei, jeigu tik partneris nebandys primesti jam savo valios. Šio ženklo atstovas negalės pakęsti nurodinėjimų.

Avinas trokš aistringų prisipažinimų ir tikriausiai jam pavyks užmegzti romaną iš šalies. Jam patartina nepamiršti, kad meilė ir pavydas yra amžini bendrakeleiviai. Ekstremalūs išgyvenimai gerokai pažvalins jį, tačiau reikia pasverti, ar verta taip smarkiai rizikuoti. Šiaip ar taip, pavydo scenų jam nepavyks išvengti, todėl patartina pačiam stengtis kontroliuoti savo elgesį.

Karjera ir finansai

Pirmoji spalio mėnesio pusė Avinui nežada sėkmės. Visos pastangos pasiekti geresnę padėtį sužlugs dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių, kurių dauguma bus atgarsiai iš praeities ir ankstesnių veiksmų pasekmės. Avinui prireiks šalto proto ir savitvardos. Emocijos galės pridaryti daugiau nemalonumų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA