REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Asmeninis gyvenimas

Jeigu Vandenis ruošiasi ką nors pakeisti gyvenime, tai geresnio momento jis nesuras. Žvaigždės palaikys jo ketinimus. Tik iš pradžių reikia laikyti juos paslaptyje nuo aplinkinių. Šeimą turinčiam Vandeniui reikia būti dėmesingesniam mažesniems jos nariams, geriausia dovana jiems bus jo dėmesys, rūpestis ir švelnumas.

Sveikata

2017 metų spalio mėnesį Vandeniui gali paūmėti chroniškos ligos. Kiekvienam atskiram atvejui po ranka reikėtų turėti preparatų, palengvinančių ligos simptomus. Svarbu rengtis pagal orą ir stengtis kojas laikyti šiltai. Patartina saugotis gripo epidemijos.

ŽUVYS

REKLAMA

2017 metų spalio mėnuo Žuvims prabėgs be ypatingų sukrėtimų, tačiau atsipalaiduoti nebus progos. Joms teks laviruoti, priimti sprendimus, pasirinkti geriausią variantą iš kelių galimų. Pasitaikys nestandartinių situacijų, bet išsigąsti nereikia, nes visada bus galimybė jas pakreipti savo naudai. Žuvis draskys aistros ir ambicijos, bet jos sugebės to neparodyti aplinkiniams. Ne viskas sklandu bus ir santykiuose su nuolatiniu partneriu, nors su juo pavyks praleisti ir malonių valandų. Jeigu Žuvys apsispręs keisti darbą, tai turėtų padaryti pirmoje spalio pusėje.

Palankiausios spalio dienos Žuvims: 1, 2, 10, 14, 15, 24, 2.

Nepalankios spalio dienos Žuvims: 3, 4, 12, 13, 19, 23.

Karjera ir finansai

2017 metų spalio mėnesį darbe Žuvims nepavyks visai išvengti nemalonumų, tačiau neverta iš anksto nusiteikti pesimistiškai. Joms užteks jėgų ir išminties priimti teisingą sprendimą. Rudens viduryje jos bus labai produktyvios. Ir darbuotis joms reikės taip, tarytum ateityje lauktų neišvengiama sėkmė.

Rudens viduryje Žuvims kils gerų idėjų dėl teigiamų permainų profesinėje srityje. Prieš ką nors keičiant, reikės gerai apsvarstyti galimas pasekmes. Būtina stengtis neužgauti kitų žmonių jausmų. Žuvims patartina gerai apsvarstyti savo veiksmų planus, atsižvelgiant į smulkmenas, ir pasitarti su kolegomis. Jie tikriausiai užsimanys padėti įgyvendinti naujas idėjas. Žuvims bus naudinga dirbti su kitu kolega arba komanda. Tačiau patartina neprasidėti su žmonėmis, su kuriais anksčiau kas nors nepavyko ir su kuriais jau yra buvę daug nesusipratimų.

Finansinėje srityje Žuvims patartina nepasiduoti pagundoms išleisti nemažas sumas pasilinksminimams, net jeigu atrodo, kad jie to verti. Labai greitai joms prireiks tų pinigų.

Asmeninis gyvenimas

Spalio pradžioje asmeninio gyvenimo klausimais Žuvys bus per daug kategoriškos. Dėl to jų partneris praras savitvardą. Žuvims patartina būti lankstesnėms bendraujant su savo antrąja puse. Juk joms iš prigimties būdingas takto jausmas, todėl nereikėtų jo prarasti. Derėtų atleisti mylimam žmogui už atsitiktines klaidas ir nekankinti jo priekabėmis. Praverstų mylimajam suteikti daugiau laisvės, kad jis nesijaustų suvaržytas. O pabudus pavydo jausmui, nereikėtų kelti scenų. Partneris tikrai bus nenusiteikęs neištikimybei, todėl priekaištai ir neteisingi kaltinimai gali labai pakenkti santykiams.

Vienižoms Žuvims, kurios dar tik svajoja apie pastovius santykius, reikia pasisemti kantrybės iki mėnesio pabaigos. Tada sustiprės jų patrauklumas ir žavesys. Pasinaudojusios tokiu momentu, jos galės atkreipti į save tokio žmogaus dėmesį, kuriam bus neabejingos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA