REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Tokia pat padėtis bus ir finansinėje srityje. Iš Avino bus pareikalauta grąžinti skolą ar kreditą. Jo laukia nenumatytos išlaidos, teks prisitaikyti prie naujos situacijos.

Antroje mėnesio pusėje finansinė situacija stabilizuosis ir bus mažiau nuostolių. Jam svarbu nepraleisti pasitaikiusios galimybės sustiprinti savo materialinę padėtį. Avinas bus kupinas veiklos troškimo ir entuziazmo, todėl galės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jam padės artimieji arba verslo partneriai.

Sveikata

Nepaisant kai kurių nemalonumų, kuriuos teks patirti rudens viduryje, Avino savijauta bus nebloga. Pasirinkęs sveiką gyvenimo būdą, jis išvengs rudeninės depresijos ir nuotaikos svyravimų. Svarbu nepervargti darbe, kitaip jam gali kilti noras nebevaikščioti į sporto klubą ir ilsėtis ant sofos. Pastarasis poilsio variantas iš principo netinka Avinui – tik dar labiau padidintų jo nervingumą ir nuovargį, tai baigtųsi perdegimu.

Patartina valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, taip pat baltyminių produktų. Sunkaus ir riebaus maisto reikėtų visai atsisakyti. Avinas turi stiprinti savo imuninę sistemą ir ypač saugoti inkstus.

REKLAMA

TAURAS

2017 metų spalio mėnuo Taurui nesiklostys labai sėkmingai, sunkumai kils dėl nesugebėjimo derinti darbo ir šeimos reikalų. Jam patartina rinktis karjerą, stengiantis pasikliauti savo jėgomis, o situacija namuose turėtų pamažu gerėti. Spalio mėnuo bus palankus romantinėms pažintims, pasimatymams, kelionėms ir mokymuisi. Taurui gali kilti netikėtų idėjų, kaip gerinti savo finansinę padėtį.

Palankiausios spalio dienos Taurui: 2, 6, 14, 19, 21, 30.

Nepalankios spalio dienos Taurui: 8, 9, 17, 23, 25, 28.

Karjera ir finansai

Atsakingas ir darbštus Tauras spaliį pagaliau galės sulaukti vadovų pagyrimo ir paskatinimo. Paskutiniuoju metu jam pavyko pademonstruoti puikias profesines savybes.

Jeigu Taurui kas nors pasiūlys papildomo uždarbio variantą, reikia sutikti. Su darbu jis susidoros greitai ir gaus gerą atlygį.

Nauji bendradarbiai, kurie neseniai pradėjo ar dar pradės dirbti Tauro kompanijoje, pasirodys esą patyrę ir atsakingi. Bendravimas su jais duos Taurui nemažai naudos. Didelė tikimybė, kad sprendžiant profesinius klausimus, kils bendro projekto idėja. Dalyvavimas naujame projekte padės Taurui atskleisti savo slaptus talentus.

Finansiniuose reikalause Taurui reikės būti atsargiam. Patartina atsisakyti bet kokių operacijų su valdiškais ar svetimais pinigais. Didelė rizika rudens viduryje  prarasti ar kvailai išleisti didelę pinigų sumą. Nuostolius teks padengti iš santaupų.

Asmeninis gyvenimas

Vienišo Tauro asmeninis gyvenimas spalį bus kupinas netikėtų naujų galimybių. Jis gaus daugybę pasiūlymų eiti į svečius, teatrą, kiną, dalyvauti renginiuose. Taurui patartina atmesti visas abejones bei norą pabūti vienumoje ir eiti visur, kur tik įmanoma.

Jam reikia būti tarp žmonių. Didelė tikimybė, kad šalia atsiras įdomus asmuo, su kuriuo užsimegs emocinis ryšys. Dar per anksti galvoti apie rimtus ilgalaikius santykius, tačiau bendravimas su šiuo žmogumi bus nepaprastai turiningas ir naudingas Taurui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA