REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Susituokusiam Taurui nederėtų apipilti partnerio priekaištais. Jam patartina kiekvieną kartą analizuoti susiklosčiusią nemalonią situaciją, ar ne jis pats yra nesusipratimų ir kivirčų priežastis. Galbūt jo partneriui trūksta dėmesio ir supratimo. Reikėtų ramiai aptarti skaudžius klausimus, pakoreguoti savo požiūrį į įvykius, tada artimas žmogus bus jautresnis ir labiau linkęs leistis į kompromisus.

Sveikata

Spalį Taurą retkarčiais apims nepaaiškinamas nerimas ir nervingumas, tai atsilieps jo produktyvumui ir sugebėjimui sutelkti dėmesį. Taurui patartina protingai mažinti fizinį ir protinį krūvį, reguliariai ilsėtis ir sąmoningai ieškoti atsipalaidavimo galimybių.

Šį mėnesį jam išeitų į naudą masažų kursas, kuris pagerintų savijautą ir fizinę formą. Mat Taurui rudens viduryje reikėtų ypač saugoti nugarą ir sprandą. Mėnesio pabaigoje bus galima palepinti save kulinariniais gardumynais, nes jie niekaip neatsilieps figūrai. Apsilankymas restorane ar romantiška vakarienė su partneriu pataisys nuotaiką ir padės atsikratyti nepaaiškinamo nerimo.

DVYNIAI

REKLAMA

2017 metų spalio mėnesį Dvyniai bus užsiėmę intensyviu bendravimu ir informacijos kaupimu. Tai bus geras mėnuo darbui. Spalio pradžioje asmeniniame gyvenime viskas klostysis puikiai, tačiau antroje pusėje padaugės nesusipratimų ir barnių su partneriu. Dvyniai turėtų stengtis būti kantresni ir atlaidesni. Romantiškų ryšių netrūks, bet rimtesniais galės tapti tik tie, kurie bus paremti bendrais interesais.

Palankiausios spalio dienos Dvyniams: 3, 4, 9, 17, 22, 31.

Nepalankios spalio dienos Dvyniams: 1, 2, 8, 11, 23, 29.

Karjera ir finansai

Kad pasiektų teigiamų rezultatų profesinėje veikloje, Dvyniams reikės mokytis suvaldyti savo emocijas ir kontroliuoti nuotaikas, kitaip jie patys sau galės pakenkti. Spalio mėnesį teks ypač daug bendrauti su žmonėmis. Kai kurios pažintys ateityje peraugs į vaisingą bendradarbiavimą.

Rudens viduryje neverta pradėti didelio naujo projekto, kitaip iškils nenumatytų rimtų kliūčių. Geriau tvarkingai užbaigti visus senus darbus, užmegzti naujų ryšių, įgyti naudingos patirties ir kaupti informaciją.

Spalio mėnesį Dvyniai gali sulaukti pasiūlymo padirbėti papildomai. Atsisakyti neverta, nes pasiūlymas bus naudingas, tačiau apie jį nevalia niekam prasitarti pagrindinėje darbo vietoje, kitaip nemalonumai bus neišvengiami.

Asmeninis gyvenimas

Spalio mėnesį Dvyniai bus linkę intensyviai bendrauti su aplinkiniais. Jie nebijos susipažinti su juos sudominusiais asmenimis. Prieš jų šypseną ir žavesį niekas negalės atsilaikyti. Nuoširdumas ir atvirumas bus raktas į naujų pažįstamų širdis. Galbūt būtent rudens viduryje jie susiras partnerį, apie kurį seniai svajojo.

Šeimą sukūrusiems Dvyniams patartina parodyti kantrybę bendraujant su gyvenimo partneriu. Ypač pavojinga išjuokti jo charakterio bruožus, pašiepti jį arba reikalauti, kad jis nedelsiant pasikeistų ir atsikratytų kokių nors nemalonių įpročių. Jeigu Dvyniai nebus taktiški ir nesivaldys, neišvengs konfliktų. Jie kainuos daug nervų.

Sveikata

Spalio mėnesį Dvyniams patartina nepamiršti, kad rudens viduryje paprastai prasideda peršalimų ir infekcinių susirgimų periodas. Juos gali kankinti negalavimai, susiję su skrandžio ir žarnyno traktu. Geriau maitintis dažniau, bet valgyti po mažai. Patartina vengti rūkytų, riebių, aštrių ir sūdytų produktų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA