REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Spalio mėnesį Dvynių nuotaika bus labai nepastovi. Galvos skausmą ir pykinimą galės sukelti nervingumas ir neigiamos reakcijos į įvykius. Rekomenduojama imtis specialių priemonių dvasinei būsenai stabilizuoti. Padės meditacija, raminamosios arbatos, malonios muzikos klausymasis ir mėgstama veikla

VĖŽYS

2017 metų spalio mėnesį Vėžiui kils nenumaldomas noras pasitraukti kur nors nuo visų, užsidaryti ir paanalizuoti įvykius bei dabartinę gyvenimo situaciją. Vėžiui patartina paskirstyti savo laisvalaikį taip, kad jo užtektų ir bendravimui su artimaisiais, ir gyvenimo apmąstymams. Šis mėnuo bus labai palankus savišvietai, kelionėms, mokslams. Darbas neatrodys toks įdomus, kaip jis norėtų, todėl teks į jį žiūrėti filosofiškai. Rudens vidurys bus netinkamas laikas naujo darbo paieškoms.

Palankiausios spalio dienos Vėžiui: 5, 7, 11, 19, 21, 25.

Nepalankios spalio dienos Vėžiui: 1, 3, 8, 12, 23, 30.

REKLAMA

Karjera ir finansai

Spalio mėnesį Vėžys dirbs netolygiai, tarsi bangomis. Atsipalaidavimo periodus keis trumpalaikės audringos veiklos stadijos. Darbe jam daug kas nepatiks, bet bus būtina suimti save į rankas ir pakentėti, kad išvengtų nemalonių pasekmių. Derėtų pačiam pasistengti kaip nors pagerinti savo situaciją, darbo sąlygas, aplinką. Galbūt jam pavyks susirasti bendraminčių, kurie pritars jo idėjoms ir palaikys.

Vėžiui patartina kruopščiai išanalizuoti savo troškimus. Tada paaiškės, kad kai kurie iš jų yra nesunkiai įgyvendinami, kiti pasirodys ne tokie svarbūs kaip anksčiau. Atmetus nereikšmingus dalykus, bus galima sudaryti aiškų planą ir pradėti veikti.

Vėžio finansinė padėtis spalio mėnesį bus sudėtinga. Padaugės išlaidų. Patartina sumažinti pirkinių skaičių ir pereiti prie taupymo programos. Toks sprendimas padės išvengti finansinių sunkumų ir situacija netrukus stabilizuosis.

Asmeninis gyvenimas

Santuoką sudariusio Vėžio asmeninis gyvenimas rudens viduryje nebus harmoningas. Partnerio reikalavimai jam atrodys perdėti, o rūpestis – įkyrus. Vėžiui patartina kontroliuoti savo elgseną ir negadinti partneriui nervų savo nepasitenkinimu ir skundais.

Vienišo Vėžio spalio mėnesį užmegztos pažintys gali peraugti į rimtus santykius. Jeigu jis dar netrokšta vedybų, tai geriau mėgautis romantiškos meilės periodu ir džiaugtis maloniu bendravimu. Situacija su laiku pati išsispręs.

Sveikata

Rudens viduryje Vėžiui nepakenktų pasitikrinti sveikatą poliklinikoje ir atlikti tyrimus. Kad išvengtų įsisenėjusių ligų paūmėjimo, būtina kreiptis į specialistus.

Kad palaikytų gerą fizinę formą, Vėžiui bus būtina mankštintis. Geriausia lankyti treniruotes sporto klube ar reguliariai bėgioti. Jeigu nepavyksta prisiversti sportuoti, reikia įsigyti šunį, kuris skatintų kasdien išeiti pasivaikščioti.

LIŪTAS

2017 metų spalio mėnesį Liūtui gali netikėtai šauti mintis užsirašyti į užsienio kalbos kursus ar įgyti dar vieną specialybę. Jam patartina drąsiai eiti mokytis. Būtent mokymasis atvers Liūtui naujas perspektyvas. Jam reikėtų stengtis kontroliuoti savo charakterį, tapti ramesniam ir darbe, ir namuose. Jeigu jis sugebės suvaldyti tą savo energiją, kuri tiesiog veržiasi lauk, ir nukreipti ją prasminga linkme, tai šis mėnuo bus jam sėkmingas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA