REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Palankiausios spalio dienos Liūtui: 1, 10, 14,16, 25, 30.

Nepalankios spalio dienos Liūtui: 5, 8, 17, 18, 23, 28.

Karjera ir finansai

Spalio mėnesį karjeros klausimai spręsis Liūto naudai, jeigu jis nebus išsiblaškęs ir neatidėlios darbų. Jis galės nebijoti peržengti įprastų ribų ir pasirodyti originalus. Aplinkiniai tai įvertins teigiamai, sėkmė jam bus garantuota. Darbuotis reikės atsakingai ir kruopščiai, kad nesusilauktų viršininkų nemalonės. Net smulkios klaidos ir aplaidumas galės sukelti nemalonių pasekmių.

Jeigu jam šį mėnesį kas nors pasiūlys užsirašyti į kvalifikacijos kėlimo kursus, reikia sutikti nedvejojant. Naujos žinios labai pravers tolimesnėje profesinėje veikloje. Dalyvavimas konferencijose ir seminaruose padės užmegzti naudingų ryšių.

REKLAMA

Finansinė Liūto padėtis rudens viduryje bus nebloga. Praeitų atostogų išlaidas kompensuos naujos pajamos, atlyginimas už papildomą darbą arba premija.

Asmeninis gyvenimas

Visus asmeninio gyvenimo klausimus Liūtui bus geriausia spręsti spalio pabaigoje. Šiuo metu sudaryta santuoka bus tvirta, o pasiūlymas tekėti bus priimtas su džiaugsmu.

Liūtui, dar nepasirengusiam susisaistyti santuokos įsipareigojimais, reikės mokytis suvaldyti savo emocijas. Jį erzins net menkiausios nemalonios smulkmenos, ypač dėmesio jo asmeniui stoka. Kad neprieitų prie barnių ir konfliktų, jam derėtų atvirai su partneriu aptarinėti atsiradusias problemas. Abu turėtų elgtis korektiškai. Greitai ir lengvai susitaikyti padės aplinkos pakeitimas. Prasiblaškęs Liūtas pralinksmės ir taps nerūpestingesnis.

Sveikata

Spalio mėnesį Liūto sveikatą gali pabloginti rudeninė depresija. Jam patartina kuo dažniau juoktis. Juokas ne tik praskaidrina gyvenimą, išsklaido depresines nuotaikas, bet ir padeda suliesėti. Kai juokiamės, širdis susitraukinėja 2 kartus greičiau, padidėja deguonies poreikis, aktyviai dirba pilvo raumenys. Per 10 minučių juoko netenkame 50 kcal, o juk tai tolygu šokoladukui. Liūtui reikia stengtis bendrauti su linksmais, gyvenimo džiaugsmo kupinais žmonėmis, žiūrėti komedijas ir humoro laidas.

Rudens viduryje gali paūmėti lėtinės ligos. Reikėtų žinoti savo silpnas vietas ir imtis atitinkamų profilaktikos priemonių.

MERGELĖ

2017 metų spalio mėnesį Mergelės draugai ir pažįstami reikalaus didesnio dėmesio. Tačiau Mergelei neverta gaišti per daug laiko beprasmiškiems pokalbiams. Taktiškai, bet griežtai reikėtų nutraukti pažįstamų skundus apie nepaklusnius vaikus, pavydžius sutuoktinius ir neteisingus viršininkus. Toks laiko gaišinimas tik išvargins ir paliks nemalonių nuosėdų sieloje. Mergelė turėtų sąmoningai nepasiduoti pesimistinėms nuotaikoms.

Palankiausios spalio dienos: 1, 10, 14, 16, 25, 30.

Nepalankios spalio dienos: 5, 8, 17, 18, 23, 28.

Karjera ir finansai

Profesinėje sferoje dirvoje, kurią Mergelė kruopščiai užsėjo vasarą, ims rodytis daigai. Kol kas jie bus vos pastebimi, tačiau netrukus paaiškės, kad pasidarbuota ne veltui. Mergelei reikėtų būti drąsesnei priimant sprendimus.

Reikalai pamažu, bet nuosekliai judės į priekį, jeigu Mergelė jausis jaukiai ir ramiai. Reikėtų užgniaužti bet kokį nerimą ir dvejones, stengtis nebendrauti su žmonėmis, kurie erzina ir gadina nuotaiką.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA