REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Mergelei patartina per daug nesigirti savo laimėjimais, nes aplinkiniai gali sureaguoti neadekvačiai. Ji turėtų elgtis santūriai ir oriai, be reikalo neišsišokti, padėti bendradarbiams, kuriems nesiseka.

Finansinė Mergelės padėtis spalio mėnesį bus gera, tačiau švaistyti pinigų vis tiek neverta. Geriau gyventi pagal savo kišenę, tada stabilumo jausmas lydės visą spalį.

Asmeninis gyvenimas

Asmeninis Mergelės gyvenimas klostysis netolygiai. Rudens viduryje ji pastebės daugybę savo partnerio trūkumų. Į juos reikėtų reaguoti ramiai – juk nėra pasaulyje idealių žmonių. Tai neturi būti priežastis pykčiui ir priekaištams. Šalia neigiamų savybių partneris turi daug privalumų, į kuriuos ir reikėtų susikoncentruoti. Patartina vengti barnių ir konfliktų.

Vieniša Mergelė spalio mėnesį gali sutikti buvusį partnerį, kurį seniai pamiršo. Užgesę jausmai gali įsiplieksti vėl, tačiau tokie atnaujinti santykiai jokios perspektyvos neturės ir netrukus vėl iširs.

REKLAMA

Sveikata

Spalio mėnesį Mergelės aplinkoje bus daug žmonių, sergančių ūmiomis respiratorinėmis ligomis. Kad apsaugotų sveikatą, Mergelei patartina stengtis vengti didelių žmonių susibūrimų, kontaktuoti su ligoniais ir slaugyti artimuosius su apsaugine veido kauke. Būtina kasdien kruopščiai vėdinti kambarius, laikytis higienos taisyklių ir iš anksto stiprinti imuninę sistemą. Susirgus geriau nesigydyti pačiai, bet iškart kreiptis į šeimos gydytoją.

SVARSTYKLĖS

2017 metų spalio mėnesį Svarstyklės bus kupinos energijos, kurią patartina nukreipti konstruktyvia linkme, kitaip bus neįmanoma išvengti konfliktų. Šis mėnuo bus palankus profesiniam augimui ir karjerai. Svarstyklės turi nesivaržydamos atskleisti savo talentus ir ambicijas. Rudens vidurys bus tinkamas laikas surizikuoti ir išbandyti save naujoje srityje.

Asmeninis Svarstyklių gyvenimas nebus nuobodus, tačiau gali kilti rimtų nesutarimų su partneriu. Joms patartina nusileisti ir neskatinti konfliktų. Problemos su laiku išsispręs pačios.

Palankiausios spalio dienos: 1, 2, 6, 14, 19, 30.

Nepalankios spalio dienos: 4, 8, 12, 13, 23, 31.

Karjera ir finansai

Spalio mėnesį Svarstyklėms lengvai seksis užmegzti dalykines pažintis. Joms patartina joku būdu neatsisakyti dalyvauti kolegų rengiamuose vakarėliuose, kuriuose jos galės patirti naujų įspūdžių ir pabendrauti su bendraminčiais. Didelė tikimybė, kad Svarstyklėms pavyks susipažinti su naudingais žmonėmis ir būsimais verslo partneriais. Rudens viduryje joms patartina būti labai atidžioms pasirašinėjant dokumentus, sudarant naujas sutartis. Nieko negalima daryti atsainiai. Tik kruopštus ir atsakingas darbas duos gerų vaisių.

Svarbias finansines operacijas geriau atlikti pirmoje spalio pusėje. Tai bus palankus metas investicijoms ir stambiems pirkiniams. Jeigu tuo metu pažįstami žmonės prašys paskolinti pinigų, atsisakyti neverta, nes juos grąžins anksčiau žadėto termino. Spalio mėnesį Svarstyklėms nepatartina žaisti azartinių žaidimų ir dalyvauti loterijose.

Asmeninis gyvenimas

Sudėtingi Svarstyklių santykiai su partneriu spalio mėnesį pasidarys dar labiau nesuprantami. Išrinktasis galės netyčia jas užgauti ir taip sukelti dar didesnį nepasitenkinimo jausmą. Svarstyklės norės atkeršyti. Joms reikėtų susilaikyti, nes tikrai nieko gero iš to nebus. Neverta bandyti sukelti partneriui pavydo. Nesuvaldžiusios savo pykčio, Svarstyklės gali pradėti sunkų konfliktą, kuris abiem pusėms kainuotų daug nervų. Geriau nusileisti, susitaikyti ir ramiai išsikalbėti, tada mėnuo baigsis sėkmingai ir pavyks išsaugoti santykius bei sveikatą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.