REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Nauja vienišų Svarstyklių pažintis bus trumpalaikė, jeigu jos nesiliaus lyginti naujo draugo su buvusiais. Tai būtų neišmintinga ir naujas romanas pasibaigtų, vos tik prasidėjęs.

Sveikata

2017 metų spalio mėnesį Svarstyklėms patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Peršalimo ligos kartu su nervine įtampa gali ilgam paguldyti į patalą. Geriau imtis profilaktikos priemonių ir išvengti nemalonumų, nei vėliau kovoti su ligomis. Nerimą ir dirglumą padės įveikti meditacija ir joga. Išvykos į gamtą pataisys nuotaiką ir suteiks naujų jėgų. Labai naudingos sveikatai bus vandens procedūros: pirtis, maudymasis vonioje, kontrastinis dušas.

SKORPIONAS

2017 metų spalis Skorpionui bus įtemptas visais atžvilgiais, tačiau nieko bloga neatneš impulsyviems šio Zodiako ženklo atstovams. Rudens viduryje Skorpionui teks rimtai įsijungti į darbus, tačiau neverta visai paskęsti rūpesčiuose. Reikėtų surasti laiko ir brangiam žmogui, kuriam ims trūkti dėmesio. Tai bus geras laikas išsakyti vadovams savo priekaištus ir idėjas, jis bus išklausytas. Visi santykių aiškinimaisi baigsis taika – ir darbe, ir namuose.

REKLAMA

Palankiausios spalio dienos: 1, 2, 6, 14, 19, 30.

Nepalankios spalio dienos: 4, 8, 12, 13, 23, 31.

Karjera ir finansai

Profesinėje sferoje Skorpionui spalio mėnesį patartina veikti tvirtai, drąsiai ir be užuolankų. Nebūtina kreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę. Tik jis vienas žinos atsakymą, kaip jam dera pasielgti. Skorpionui patartina kontroliuoti savo emocijas ir neleisti kitiems kišti nosies į jo reikalus. Jeigu jis dirbs visu pajėgumu, rezultatų neteks ilgai laukti. Spalio mėnesį Skorpionas bus ant populiarumo bangos ir galės pats formuoti kitų nuomonę. Šia galimybe verta pasinaudoti darbe. Tai pravers siekiant karjeros.

Spalio mėnuo Skorpionui bus gana sėkmingas finansiniu atžvilgiu. Jam svarbu bus atsižvelgti į savo intuiciją. Jis sugebės ne tik uždirbti, bet ir sulaikyti pinigus, nepaisant savo potraukio prabangos dalykams. O jis taip mėgsta gražius drabužius, papuošalus ir palepinti save.

Asmeninis gyvenimas

Asmeninis Skorpiono gyvenimas spalio mėnesį pareikalaus iš jo psichologinio lankstumo. Jis nesugebės atsižadėti savo įsitikinimų, tačiau bus priverstas pakeisti savo požiūrį santykius su partneriu. Dėl daugybės įvairių reikalų darbe jis vis dažniau grįš namo tik vėlai vakare. Brangus žmogus iš pradžių žiūrės į tai atlaidžiai, bet paskui pradės jaustis vienišas. Skorpionui patartina taip paskirstyti savo laiką, kad jo užtektų viskam, taip pat ir bendravimui su mylimu žmogumi, jeigu nenori jo prarasti.

Nesusituokusiam Skorpionui pavyks užmegzti naują pažintį, tačiau jo santykiai netrukus virs slapta kova dėl pirmavimo poroje. Nesutarimai tikriausiai neperaugs į atvirą konfliktą, bet nemalonus jausmas išliks.

Sveikata

Spalio mėnesį Skorpionui gali atsinaujinti senos ligos. Žinant savo silpnas vietas, iš anksto reikėtų griebtis atitinkamų profilaktikos priemonių. Galima derinti liaudiškus gydymo būdus su tradicine medicina.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA