REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Skorpionui patartina stiprinti nugaros raumenis. Nejudrus gyvenimo būdas, sėdimas darbas ar mokslai bus viena iš sprando ar nugaros skausmų priežasčių. Į dienotvarkę būtina įtraukti fizinius pratimus. Praverstų nugaros masažas.

ŠAULYS

Spalio mėnesį Šauliui seksis daryti karjerą. Jis galės sparčiai kopti aukštyn. Ir pinigai patys pradės jo ieškoti. Jam atrodys, kad visus metus tam ruošėsi ir žingsnis po žingsnio žengė link šių permainų. Rudens vidurys jam bus geriausias laikas priimti lemtingus sprendimus. Žvaigždės palaikys jį. Jis galės rizikuoti ir laimėti. Tik su mylimu žmogumi santykiai klostysis ne itin gerai. Pastarajam aiškiai trūks Šaulio dėmesio.

Palankiausios spalio dienos Šauliui: 3, 9, 17, 18, 22, 3.1

Nepalankios spalio dienos Šauliui: 12, 13, 15, 16, 24, 25.

REKLAMA

Karjera ir finansai

Spalio mėnesį likimas tikrai suteiks Šauliui galimybių pasireikšti profesinėje srityje. Svarbiausia bus nepraleisti palankių šansų. Tegul kolegos ir viršininkai įsitikina, kad Šaulys yra pasirengęs netikėtiems likimo posūkiams ir, atsidūręs sudėtingose situacijose, sugeba priimti teisingus sprendimus. Viskas, ką jis darys šį mėnesį, bus jam į naudą ir sudarys būsimos karjeros pagrindą.

Šis periodas Šauliui bus skirtas įvairiems santykių tipams – dalykiniams, partneriškiems, draugiškiems, meilės – vystyti . Jam patartina kuo daugiau klausyti ir kuo mažiau kalbėti pačiam. Reikės ugdyti pastabumą ir atidumą – tai padės išvengti daugybės klaidų. Šauliui derėtų slopinti savo karštą temperamentą, nereikalauti iš kitų to, ko jie negali duoti, nekritikuoti svetimų darbo metodų. Kitaip jis galės įsitaisyti daug priešų tarp kolegų.

Finansinėje srityje Šaulio reikalai bus puikūs. Tik jam reikėtų prisiminti, kad klestėjimo periodu protingiausia būtų sukaupti tam tikrų atsargų tam laikui, kai nustos sektis, nes juodų dienų dar bus ateityje.

Asmeninis gyvenimas

Šaulys bus įsitikinęs, kad jam leidžiama daugiau nei kitiems, ir kai kurie jo poelgiai bus abejotini arba nederami. Toks elgesys tikrai nepatiks nuolatiniam partneriui, jis išsakys argumentus, kodėl Šauliui reikėtų pasikeisti. Jeigu pastarasis norės išvengti daugiau santykių problemų, tai turės elgtis kukliau, taktiškiau, labiau atsižvelgti į artimo žmogaus jausmus ir net atsisakyti lengvo flirto su kitais jo akivaizdoje.

Šauliui, kuris nepatenkintas susiklosčiusiais santykiais su partneriu, kol kas neverta laukti permainų į gera. Jam reikėtų priimti tai, ką turi, ir pasistengti pačiam nebloginti susiklosčiusios situacijos.

Sveikata

Spalio mėnesį Šauliui gali atsinaujinti senos ligos. Silpniausia vieta bus virškinimo sistema, nes Šaulys rudens viduryje bus linkęs nereguliariai ir nesveikai maitintis.

Prasidėjus negalavimams, nepatartina gydytis pačiam ir nustatinėti diagnozių. Geriau kreiptis į kvalifikuotus specialistus.

Spalio pabaigoje Šaulį apims prislėgta nuotaika ir liūdesys. Jam atrodys, kad pradeda sirgti. Bus nesunku surasti būdingų įsivaizduojamos ligos simptomų. Šauliui patartina dažniau išeiti pasivaikščioti gryname ore ir užsiimti meditacija prieš miegą, kad atsikratytų negerų minčių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.