REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

OŽIARAGIS

Svarbiausias dalykas Ožiaragiui spalio mėnesį bus stiprinti komandą, kad ir kaip jis suprastų šią sąvoką. Priklausomai nuo situacijos, jam reikės pasamdyti naujų darbuotojų arba pagerinti santykius su bendradarbiais, daugiau jiems padėti – viskas bus į naudą jam pačiam. Rudens viduryje Ožiaragiui reikėtų pakeisti ar atsisakyti visko, kad jam nepatinka jo aplinkoje. Priimdamas sprendimus, jis turėtų vadovautis sveiku protu. Jei labiau pasistengs, jam pavyks pereiti į aukštesnį lygį. Tai gali būti naudinga sutartis, naujos pareigos, pasiūlymas tuoktis. Arba viskas iškart.

Palankiausios spalio dienos Ožiaragiui: 3, 12, 21, 24, 30.

Nepalankios spalio dienos Ožiaragiui: 6, 13, 19, 25, 27.

Karjera ir finansai

REKLAMA

Santykiai su kolegomis, kuriuos Ožiaragis kruopščiai kūrė, virs tvirta sąjunga. Kartu jie galės nuversti kalnus. 2017 metų spalio mėnuo Ožiaragiui bus konkrečių veiksmų metas. Viskas, ko jis energingai imsis, duos gerų rezultatų. Jam patartina suimti save į rankas, nes nuo to, koks jis bus susitelkęs ir disciplinuotas, priklausys įsisenėjusių problemų sprendimas. Reikėtų pamiršti emocijas, veikti ryžtingai ir gerai apgalvotai.

Ožiaragio finansinė padėtis spalio mėnesį bus tokia pat, tačiau ji turėtų pagerėti artimoje ateityje.

Asmeninis gyvenimas

Asmeniniame gyvenime Ožiaragis suras atsakymą į klausimą, kuris seniai jam neduoda ramybės. Reikėtų pasistengti suprasti artimą žmogų ir atleisti jam. Jam derėtų suteikti artimiesiems daugiau laisvės ir galimybių nuoširdžiai reikšti savo emocijas. Tokia taktika duos vaisių, tada asmeninis gyvenimas suspindės naujomis spalvomis.

Vienišam Ožiaragiui žvaigždės ruošia dovaną: jo laukia arba naujas stiprus jausmas, arba rankos ir širdies pasiūlymas.

Sveikata

Spalio mėnesį Ožiaragiui patartina visai nevartoti alkoholio ir stipriai veikiančių vaistų be gydytojo nurodymo. Būtina atkreipti dėmesį į netikėtą silpnumo jausmą, regėjimo pablogėjimą, nemalonius pojūčius – tai gali būti rimtos ligos pradžia.

VANDENIS

2017 metų spalio mėnesį Vandeniui bus pats laikas pagalvoti apie papildomą išsilavinimą. Reikėtų prisiminti, kad šio ženklo atstovai sugeba mokytis, būdami bet kokio amžiaus. Rudens viduryje jis galės eksperimentuoti su savo įvaizdžiu, pakeisti darbo vietą ar net persikelti į kitą miestą. Visoms radikalioms permainoms bus uždegta žalia šviesa.

Palankiausios spalio dienos Vandeniui: 3, 9, 13, 22, 28, 31.

Nepalankios spalio dienos Vandeniui: 1, 2, 10, 11, 27, 30.

Karjera ir finansai

2017 metų spalio mėnesį Vandeniui profesinėje srityje pavyks atkariausi dalį teritorijos iš varžovų – konkurentai darbe neturės šansų laimėti. Pasitelkęs savo žavesį, Vandenis galės lengvai atsikratyti problemų, kurių iki šiol nepavykdavo išspręsti.

Vandeniui spalio mėnesį bus naudingiausia investuoti pinigus į naujas žinias. Galima pradėti mokytis naujos užsienio kalbos, užsiimti nauju hobiu ar pradėti savo verslą. Netrukus jis galės panaudoti įgytas žinias praktiškai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA