REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje jums labai rūpės, kaip atrodote, bet dėmesio prireiks visai kitiems dalykams. Įsigilinti į vieno reikalo detales – bus ir iššūkis, ir kančia, tačiau vėliau džiaugsitės tai padarę.

Nuo trečiadienio palanku ką nors nauja pradėti darbe, namuose ar romantiniuose santykiuose. Su tokia energija į tai kibsite, kad galite ir nuo žemės pakilti! Link savaitgalio tempas lėtės, turėsite pripažinti, kad judėti lėčiau – ne taip jau ir blogai. Sekmadienį užlies nauja energijos banga ir padės pasitikti artėjančią naują nuostabią savaitę.

Laiminga savaitės spalva. Jus stiprins ryškios spalvos kaip raudona arba oranžinė.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 23, 37, 43, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba daryti karjerą.

TAURAS

Visata šypsosi jums, dalydama nuostabias romantines akimirkas, o jūs patys esate jausmingesni nei įprastai. Rinkite derlių, kol saulė šviečia, arba naudokitės šiuo palankiu laikotarpiu, kad pasiektumėte, ko norite.

Nuo savaitės vidurio darbai įtrauks, bet tai nėra nuobodi žinia. Patirsite daug jaudulio, bus smagu. Tik nepersistenkite, įvertinkite savo jėgas, rūpinkitės sveikata, kuri šiuo metu gali būti itin trapi.

Nuo savaitgalio į jūsų gyvenimą su vėjeliu grįš aistra, tik pasistenkite suvaldyti savininkiškumo jausmą. Meilei reikia erdvės, o ne dusinančio glėbio. Sekmadienį kai ką svarbaus suvoksite, ir jūsų gyvenimas tarsi prašviesės.

Laiminga savaitės spalva. Galite drąsiai išsiskirti – rinktis rožinę ar turkio. Per sekundę spalvos pakels jums nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 29, 30, 34, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Linksmi, gebantys džiaugtis gyvenimu žmonės jus veiks geriausiai.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus susisiekite su šeimos nariais ir draugais, kalbėkite aiškiai ir atvirai. Nuo trečiadienio aplinkiniams tapsite ypač patrauklūs, nes žibėsite sumanumu (o galbūt ir sąmoju?).

Tik darbe būkite atidūs, kad ko nepraleistumėte. Imkitės būtinų veiksmų, kad to nenutiktų. Artėjant savaitgaliui ir jo metu jums pasitarnaus gebėjimas skaičiuoti, viską matyti aiškiai ir realiai. Sekmadienį pajausite – esate pasirengę naujam žingsniui.

Laiminga savaitės spalva. Balta!

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 11, 19, 23, 29 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra ramus ir atsipalaidavęs.

VĖŽYS

Žvaigždės laimins jūsų planus. Be to, seksis bendrauti, puoselėti tarpasmeninius ryšius. Jei tik daugiau į tai įdėtumėte atidos ir rūpestingumo, tuojau pat ir kiek vėliau galėtumėte džiaugtis dosniu atlygiu.

Užtat nuo savaitės vidurio bet kurioje srityje reikėtų įvertinti žmogiškąjį faktorių. Ne viską galėsite apskaičiuoti ar suplanuoti, skirkite laiko apsvarstyti kitų žmonių motyvus, tada galbūt jų veiksmai jūsų taip nenustebins.

REKLAMA