REKLAMA

Meilės prognozė spaliui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Meilės ir santykių reikalus antrąjį rudens mėnesį stipriausiai veiks Jupiterio planeta. Po trylikos mėnesių viešnagės santykių ženkle vadinamose Svarstyklėse spalio 10-ąją Jupiteris žengia į Skorpioną. Taigi santykius mums visiems teks perkelti į kitą, intymesnį, lygmenį.

Ieškodami artimo ryšio, siekdami jį kurti, dažnai patiriame dvilypius jausmus – labai to trokštame, bet kartu ir bijome visiškai atsiverti, pasitikėti kitu žmogumi. Neįmanoma būti nuoširdžiai atviram ir sukurti artimų santykių, jeigu neatsiveriame tiek, kad taptume pažeidžiami.

Taigi ateinančius trylika mėnesių pasirenkime Skorpiono valdymo laikotarpiui ir jo kvietimui kurti poroje dar daugiau intymumo, susijungti su partneriu visuose – fiziniame, emociniame, seksualiniame, dvasiniame – lygmenyse.

Žemiau sužinosite, ko spalį santykiuose tikėtis kiekvienam iš dvylikos ženklų.

REKLAMA

AVINAS

Jeigu esate pasiruošę su partneriu susilieti emociniame, dvasiniame ir materialiame lygmenyse, reiškiasi, išties esate pasirengę šimtu procentų atsiduoti ir kurti dar didesnį intymumą poroje.

Spalio mėnesį jūsų santykiai gali keisti judėjimo kryptį, bet greičiausiai ji ves į pozityvius potyrius ir pokyčius. Sėkmės, plėtros ir gerovės planeta Jupiteris pirmąją spalio dekadą įeis į Avinų astrologinio būsto Intymumo sektorių. Jeigu dar to nepadarėte, šį mėnesį sudėsite visas kortas ant stalo, mylimam žmogui pasirodysite tokie, kokie eate iš tikrųjų, be kaukių ar pagražinimų.

Labai tikėtina, kad drąsieji šį mėnesį atskleis netgi skaudžias patirtis, taip pat sutiks su artimu žmogumi dalytis ne tik jausmais, bet ir pinigais. Jupiteris šioje pozicijoje išbus iki kitų metų lapkričio pradžios. Taigi gerų permainų laikas prasideda.

Spalio 14-ąją meilės planeta Venera įeis į Avinų astrologinio būsto Partnerystės sektorių, ten pat po penkių dienų nušvis mėnulio jaunatis. Su nauju žmogumi Avinai pasiryš labiau įsipareigoti, svajos apie bendrą ateitį ir pradės ją planuoti. Turintieji ilgalaikį partnerį, sieks stiprinti tarpusavio ryšį, jį plėsti, jaustis artimesni ar kartu žengti į naują santykių etapą.

TAURAS

Spalį Taurai turi visas galimybes mėgautis artimu ryšiu ir džiaugtis jiems atsidavusiu partneriu. Viskas primena pasaką? Ji gali tapti jūsų realybe.

Viskas prasidės nuo spalio 10-osios, kai po dvylikos metų pertraukos Jupiteris įeis į Taurų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Laimės, sėkmės ir gerovės planeta čia būdama iki kitų metų lapkričo 8 dienos, didins jūsų ir jums artimo žmogaus galimybes įvairiose gyvenimo srityse.

Tai yra milžiniška labai įtakingos planetos parama, kuri padės su mylimuoju suartėti taip, kaip nė nesvajojote. Vienišiams Jupiteris irgi pagelbės per ateinančius trylika mėnesių sutikti tą vienintelį žmogų, ir jūsų gyvenimas gali pasikeisti iš esmės.

Tačiau šiuo metu Taurams ypač svarbu kreipti dėmesį į sveikatą. Tiek daug norite duoti kitiems, taip siekiate visiškai atsiduoti, visomis kūno ląstelėmis panirti į artimą ryšį, tačiau prieš tai darydami, pirma išsišluokite psichologines šiukšles, susitaikykite su neigiamomis patirtimis ir jausmais, kad viso šito bagažo nepertemptumėte į naują ryšį ar neskandintumėte juo senojo.

REKLAMA