REKLAMA

Meilės prognozė spaliui

REKLAMA

Jeigu šiuo metu ar jau kitąmet planuojate persikelti gyventi kitur – kitą miestą ar netgi šalį, visai tikėtina, kad kaimynas gali apversti jūsų jausmų pasaulį aukštyn kojomis. Turintiems porą, dabar palanku apsigyventi kartu. Jei jau turite savo erdvę, tinka ieškoti naujo, šviesesnio, didesnio ar jaukesnio būsto, kuriame su partneriu ar visa šeima būtumėte dar laimingesni.

MERGELĖ

Iki spalio 14 dienos Mergelės ženkle dar viešės meilės planeta Venera, suteikdama jums žavesio ir galimybių patirti daugiau romantinių išgyvenimų. Seksualinį potraukį valdantis Marsas jūsų zodiake išliks iki spalio 22 dienos, romantinę kasdienybę papildydamas aistringais štrichais.

Nuostabi diena meilei – spalio penktoji, kai susitiks Venera ir Marsas, vadinamieji kosminiai meilužiai. Nors Mergelė yra labai praktiškas, logiškas ir realistiškas ženklas, šiuo metu ir jam gali protas susisukti nuo užplūdusių jausmų ar aistrų.

Jeigu jus tenkina partneris ir jūsų seksualinis gyvenimas, šiuo metu jis teiks dar daugiau malonumo ir pasitenkinimo, bet jei yra kitaip, gali apimti vis stiprėjantis nusivylimo jausmas. Spalį labai svarbu neteikti prioriteto vien protui, logikai, bet pasirūpinti tiek fizine, tiek psichologine kūno būkle bei dvasine būsena.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Nė nepradėkite raudoti ar apgailestauti dėl Jupiterio, spalio 10-ąją paliekančio jūsų ženklą. Žinoma, įtakinga gerovės, laimės ir sėkmės planeta pastaruosius trylika mėnesių gerokai jums pasitarnavo įvairiose, taip pat ir meilės bei santykių, srityse.

O ko tikėtis likusį spalį? Spalio 14 dieną Venera pereis į Svarstykles. Taigi nesunkiai sužavėsite aplinkinius, patrauksite dėmesį, pelnysite simpatijas. Šios meilės planetos globos tikėkitės iki lapkričio 7-osios.

Mėnulio jaunatis, stosianti spalio 20 dieną, taip pat bus naudinga Svarstyklėms. Tiesa, verta pažymėti: tai nebus įprastinė jaunatis, nes ji paveiks santykių reikalus. Partneris gali sureaguoti netikėtai, neįprastai aštriai į jūsų sumanytus pokyčius ar vieną jų.

Dramų nekils, bet nuobodu irgi nebus. Nuo spalio 22 dienos Marsas pereis į Svarstykles, skatindamas jas kreipti dėmesį į seksualinius poreikius ir norus. Apie juos praneškite partneriui taip, kad nesukeltumėte jo pasipriešinimo, paverskite tai jus abu jaudinančiu žaidimu, padėsiančiu išjudinti intymų gyvenimą.

SKORPIONAS

Atėjo jūsų laikas. Astrologinis Kalėdų senelis arba žvaigždiškojo aukso puodo dalytojas Jupiteris spalio 10-ąją įsiverš į jūsų ženklą. Po dvylikos metų pertraukos! Iki 2018 metų lapkričio 8 dienos tikėkitės paties nuostabiausio laiko, kai jausitės šio pasaulio laimėtojais.

Šis astroįvykis suteiks jums energijos ir jėgų veikti įvairiose gyvenimo srityse. Nors jums būdingas realistiškas požiūris į gyvenimą, dabar jausitės optimistiškesni nei įprastai, labiau pasitikintys savimi.

Ateinančius trylika mėnesių turėsite dangiškąją paramą, todėl verta pasitikrinti savo prioritetus, nes nežinantiems, kur plaukia, joks vėjas nebus palankus. Tiesa, įtakingojo Jupiterio, kuris dalija laimę, sėkmę ir gerovę zodiake, pagalbos galite tikėtis ir meilės bei santykių srityje.

REKLAMA