REKLAMA

Meilės prognozė spaliui

REKLAMA

ŠAULYS

Spalio penktąją mėnulio pilnatis vyko Šaulių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Ši planeta padėjo jiems atverti širdį ir likti savimi, kad ir kas vyktų aplinkui ar kaip klostytųsi įvykiai.

Jeigu spalį neišvengiamai artės išsiskyrimas, sunkiai gebėsite tai priimti, nes dar būsite draskomi vidinių prieštarų. Nesvarbu, kad giliai širdyje žinote, – šitie santykiai niekada nebus tokie, kokių troškote, apie kokius svajojote.

Galbūt ir patys suvoksite, kad partneriui negalite suteikti, ko jis iš jūsų tikisi. Kad ir kaip protas įtikinėtų viską baigti, tai nebus lengva, ypač kai poroje nebuvo neapykantos, pykčių ar neištikimybės. Tačiau „šilta“ meilė nėra tai, kuo Šauliai pasitenkintų.

Laimei, spalį šio ženklo atstovams bus daug romantinių galimybių susipažinti. Vienišiai ar neseniai tokiais tapę, užbraukę brūkšnį ties buvusiais santykiais, tikrai neliks vieni. Įdomi pažintis tikėtina apie spalio 14 dieną, kai leisite laiką su draugais. Žodžiu, kad ir kas vyktų Šaulių gyvenime, spalio pabaigoje dauguma šio ženklo atstovų jausis laimingesni nei mėnesio pradžioje.

REKLAMA

OŽIARAGIS

Visata pastaruoju metu vis siuntė jums signalus, raginančius subalansuoti asmeninio gyvenimo ir darbo santykį. Jeigu to nearėte, o kaip tik buvote žvėriškai užsiėmę, jus gali priversti sustoti, tarkime, susirgsite ar būsite atleisti iš darbo.

Taigi spalį nelaukite drastiškų priminimų ir mėginkite skirti daugiau laiko artimiesiems, draugams, apskritai daugiau bendraukite su aplinkiniais, stiprinkite ryšius, megzkite pažintis. Spalio 10 dieną palanku prisijungti prie naujos žmonių grupės, bendruomenės, susirasti bendraminčių ir įsilieti į jų tarpą.

Tądien laimės ir gerovės planeta Jupiteris įeis į Ožiaragių Draugystės sektorių. Šitai jums pasitarnaus, siekiant tobulėjimo, gerovės darbe ir asmeniniame gyvenime. Visus ateinančius metus nauji ryšiai ir pažintys jums atvers naujų galimybių.

Taigi nebijokite kalbėtis su žmonėmis, pasakoti jiems apie savo planus, keistis idėjomis. Taip pat aiškiai suvokite savo poreikius, siekius bei norus, susijusius su meile ir santykiais. Tik tada juos teisingai „ištransliuosite“ į visatą ir sulauksite įtakingo „piršliautojo“ Jupiterio paramos.

VANDENIS

Tos Vandenių poros, kurios piniginius reikalus tvarko kartu, – turi bendrų sąskaitų, investicijų ar verslo planų, sulauks gerų finansinių žinių jau mėnesio pradžioje. Visai gali būti, šios naujienos tikrai neužklups jūsų netikėtai, nes pastaruoju metu kartu daug dirbote, įdėjote galybę pastangų, kad tai nutiktų.

Taigi jums pasisekė, džiaukitės. Dar viena astrologinė dovana bus asmeniškesnė, tiksliau tariant, intymesnė. Spalį, tikėtina, drąsiau ir atviriau kalbėsite su partneriu, reikšite jam savo poreikius, norus, atskleisite erotines fantazijas.

Labai svarbu tai padaryti visoms poroms, bet ypač tiems Vandeniams, kurie pastaruoju metu jautė nusivylimą ar nepasitenkinimą esamu seksualiniu gyvenimu ir partneriu. Šį mėnesį naudingiau įveikti baimes ir tai pripažinti, nes tyla santykių nepataisys. Jeigu išsakysite savo lūkesčius garsiai, suteiksite mylimam žmogui šansą juos išpildyti.

REKLAMA