REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 09-15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Turėsite sau įsižnybti, kad patikėtumėte šios savaitės prognoze. Neseniai susipažinusieji šio zodiako atstovai nuspręs pradėti susitikinėti. Taigi jūsų statusas nuo vienišiaus keisis į „draugaujantis“ arba „užimtas“.

Turintieji porą ilgėliau, bet mėginę išsaugoti finansinę nepriklausomybę, dabar nusileis ir sutiks sujungti resursus. Kiti šio ženklo atstovai galbūt nuspręs su mylimu žmogumi apsigyventi kartu. Žodžiu, galimybių įsipareigoti – begalės, tačiau tai reiškia tik viena, kad jums tai rūpi, meilė yra tikra.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę nutiks nuostabus astroįvykis, kuris itin pasitarnaus jūsų meilei ir santykiams. Po dvylikos metų pertraukos Jupiteris, sėkmės, laimės, gerovės bei plėtros planeta, vėl teiks jums paramą šioje srityje, jos galite tikėtis iki 2018 metų lapkričio 8-osios.

Visą šį laikotarpį nesistebėkite, sulaukę didingiausių ir nuostabiausių galimybių, atsiveriančių jums ir jūsų mylimam žmogui. Jeigu mąstote apie vestuves, prasideda geras laikas tuoktis. Net jeigu nesirengiate ryžtis tokiam žingsniui, vis tiek ateinančius trylika mėnesių galėsite džiaugtis ir mėgautis artimu ryšiu. O vienišiai, kaip sako žvaigždės, sutiks savo vienintelį ar vienintelę.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus mieliau užsidarysite savyje, nei imsitės kokių veiksmų, turinčių įtakos jausmams ir santykiams. Tokia bus jūsų nuotaika, taip saugosite savo galvą, o tuo pačiu ir savo širdį, nuo minčių ir jausmų chaoso.

Tik užsidarius, svarbu likti pastabiam. Nepraleiskite pro akis svarbaus ar netgi esminio signalo. Ypač atidžiai dairykitės aplink trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, nepraleiskite galimybių, kurios būtų naudingos jums patiems ir jūsų meilės santykiams. Savaitgalį pasistenkite į viską pasižiūrėti iš kitų žmonių pozicijos. Nustebsite, kaip tai padės geriau juos suprasti.

VĖŽYS

Jeigu pastaruoju metu jūsų meilės reikaluose nieko nevyko, dabar tai keisis. Galite būti tikri: šią savaitę laimėjote meilės aukso puodą. Sėkmės, laimės ir gausos planeta Jupiteris po dvylikos metų pertraukos ims rūpintis romantiniais Vėžių reikalais, tuo jis užsiims iki kitų metų lapkričio 8 dienos.

Vienišiams jis suteiks galimybę sutikti nuostabų žmogų ir su juo užmegzti stiprų emocinį ryšį bei artimus santykius. Turintiems porą, itin palanku rūpintis šeimos gausėjimu, mėginti pastoti ir susilaukti vaikų. Kad ir koks būtų jūsų statusas ir tikslai, galite būti tikri, kad džiaugsitės dosniomis Jupiterio dovanomis.

LIŪTAS

Kai kurie Liūtai šią savaitę gali suabejoti, ar žmogus, kuriuo pasitiki ir kurį myli, išties juos myli, supranta ir nuoširdžiai palaiko. Ilgiau esantys kartu, ims svarstyti, ar šie santykiai turi ateitį, o gal jie su šiuo partneriu tik gaišta laiką?

Pirmiausia, pamėginkite vidinį monologą perkelti į dialogą, pasikalbėkite nuoširdžiai ir atvirai. Tik tada, kai išklausysite partnerį, paneigsite ar patvirtinsite savo spėjimus, darykite atitinkamus sprendimus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA