REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 09-15 d.)

REKLAMA

MERGELĖ

Kai kuriems šio ženklo atstovams gali prireikti „širdies“ gydytojo. Ne tik pastaruoju laiku, kelis pastaruosius metus Plutonas mėgino per meilės reikalus, santykius jus mokyti pažinti tikrą meilės jėgą, atverti širdį.

Taigi prie tokių „gydymų“ galite būti jau prisitaikę, tačiau šią savaitę įtampos bus daugiau. Kai kurios Mergelės pajaus, kad pokalbiai su partneriu vyksta itin keistai, šis mėgina manipuoliuoti, gauti sau daugiau naudos.

Tai gali būti susiję su pinigais, bet ne tik. Pasistenkite įveikti jums daromą spaudimą, nepasiduokite manipuliacijoms, tačiau neužimkite nei puolančiojo, nei besiginančiojo pozicijos, tiesiog laikykitės savo vertybių.

SVARSTYKLĖS

REKLAMA

Jei užspaudę laikėte jausmus ir jų niekam neatskleidėte, net savo meilės objektui, arba jei pastaruoju metu išgyvenote sunkų santykių periodą, dabar galite tikėtis pokyčio. Savaitgalį į jūsų ženklą įeis Venera ir čia prabus iki lapkričio 7 dienos.

Šiuo laikotarpiu labiau pasitikėsite savimi ir savo jausmais, todėl lengviau seksis bendrauti, netgi flirtuoti, kad slaptai savo aistrai nusiųstumėte reikiamą žinią – esate juo ar ja susidomėję. Turintieji porą, rūpinsis esamais santykiais, sieks atrodyti patrauklūs savo partneriui ir apskritai rūpinsis, kaip gerinti tarpusavio bendravimą.

SKORPIONAS

Sveikinimai! Gerovės, laimės, sėkmės ir gausos planeta Jupiteris šią savaitę įėjo į jūsų ženklą. Sveikiname jus todėl, kad šitai nutiko po dvylikos metų pertraukos, taigi džiaugtis tikrai yra dėl ko.

Ši įtakinga planeta ateinančius trylika mėnesių jums talkins ir padės skirtingose srityse. Jau greitai pajausite, jūsų gyvenimas gerėja, taisosi ar dar labiau žydi meilės ir santykių reikalai.

Turintieji porą Skorpionai stiprins su partneriu siejantį ryšį, mėgausis vienas kito draugija. Vienišiai gali pasikliauti astropiršliu Jupiteriu, jis sukurs jums progų sutikti savo žmogų.

ŠAULYS

Galite įsižeisti dėl draugo pastabos ar nuomonės, kuri lies jūsų asmeninį gyvenimą ar meilės santykius. Negi manote, kad jo tikslas tebuvo jus įžeisti? Nepagalvojote, kad draugui tiesiog labai rūpi, kad jums viskas būtų gerai, kad vėl ir vėl nedarytumėte tų pačių klaidų, kad jūsų niekas neįskaudintų?

Nereaguokite tarsi bomba, neištaškykite aplinkinių už kritiką ar pastabą. Visai gali būti, kad jie yra teisūs, nėra ko rašinėti buvusiam ar pradėti naujų santykių, jei dar nesate tam pasirengę. Gera žinia vienišiams – savaitgalį priėmę draugo ar bičiulio kvietimą kur nors dalyvauti, gausite šansą susipažinti su nauju žmogumi.

OŽIARAGIS

Nuo šios savaitės iki kitų metų lapkričio pradžios Jupiteris, plėtros, gausos, laimės ir sėkmės planeta, ragins jus daugiau skirti laiko draugams, puoselėti draugystes.

Jupiteris bus įsitaisęs Skorpiono ženkle, todėl paviršutiniškų, lengvų pažinčių ir santykių nesitikėkite. Iš meilės partnerio ir jus siejančio ryšio norėsite visko arba nieko.

Kai kurie Ožiaragiai gali atrasti – ne tik draugystė, daug stipresni jausmai sieja juos su vienu iš draugų. Labai gerai apsvarstykite, ar norite taip rizikuoti prarasti draugą, nes negali žinoti, ar jūsų romantiniai santykiai pavyks.

REKLAMA