REKLAMA

Ką apie automobilį pasako jo numeris

REKLAMA

Automobiliai kaip ir bet kokie daiktai turi savo energiją ir savo istoriją. Kai kurios mašinos gali važinėti daugybę metų be problemų, kitos ima gesti iškart, vos įsigijus. Pasitaiko automobilių, kurie tarsi užkeikti – vis patenka į avarines situacijas. Numerologijos žinovai tikina, kad automobilio numeris turi reikšmės jo (žinoma, ir jo savininko) likimui.

Iš pradžių sužinokite savo automobilio numerį: sudėkite visus skaičius taip, kad gautumėte vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, automobilio numeris 956, sudedame skaičius: 9+5+6=20=2+0=2.

Gautas vienaženklis skaičius ir bus automobilio numerologinis skaičius.

Ką reikėtų žinoti apie kiekvieną galimą automobilių numerologinį skaičių?

Skaičius

REKLAMA

 

1. Būtina kontroliuoti automobilio greitį ir stengtis jo neviršyti, ypač už miesto ribų ir nepažįstamose vietovėse. Vienetas pritraukia nenumatytas kliūtis ir atsitiktinumus, kurie gali sukelti avarinę situaciją ir padaryti mašiną nevaldoma.

 

Skaičius

2. Už vairo reikia būti labai dėmesingam ir jokiu būdu nesikalbėti telefonu. Telefonas už vairo gali jus pražudyti. Kreipkite dėmesį į kelių ženklus, kurie įspėja apie vienpusį judėjimą, remonto darbus ir eismo juostos susiaurėjimą.

Skaičius

3. Stenkitės niekada neviršyti greičio miesto ribose, važiuodami plačiomis gatvėmis su keliomis eismo juostomis. Dėmesingai kirskite geležinkelio bėgius. Trejetai pasižymi savybe patraukti automobilių inspekcijos dėmesį.

Skaičius

4. Visada laikykitės saugaus atstumo nuo važiuojančių priekyje ir užleiskite kelią net tiems, kurie grubiai pažeidžia eismo taisykles ar elgiasi nemandagiai. Jūsų šūkis turi būti: „Duok kvailiui kelią!“. Būkite ypač atsargūs išvažiuodami iš garažo ir siaurose gatvelėse bei tuneliuose.

Skaičius

5. Nepalikite automobilio be priežiūros ten, kur nėra žmonių, nes jis gali būti sugadintas arba pavogtas. Penketukai traukia į save chuliganų ir vagių dėmesį.

Skaičius

6. Atsargiai važiuokite per posūkius. Būkite ypač dėmesingi tose kelių vietose, kur yra „nematomų“ atkarpų ir vienpusio judėjimo gatvėse.

Skaičius

7. Būkite atsargūs stengdamiesi pervažiuoti įvairius paaukštinimus ir bordiūrus, taip pat vietovėse, kur yra statesnių nuolydžių ir kalvų. Venkite laukų ir miškų takelių, retai gyvenamų vietovių, kur nėra gerų kelių, nes gresia didelis pavojus pažeisti mašinos dugną.

Skaičius

8. Prietemoje ir naktį šis numeris sugeba pritraukti optines iliuzijas, kurios gali nulemti avarijas dėl to, kad mašina taps nevaldoma. Venkite važinėti plikledžiu ir per supiltą žvyrą remontuojamose kelių atkarpose, geriau pasinaudokite apvažiavimu. Šiuo automobiliu nesaugu važinėti kalnų serpantinais.

Skaičius

9. Būtina atidžiai sekti šviesoforo signalus ir niekada nevažiuoti per raudoną ir geltoną šviesą. Ypač atsargiems reikia būti važiuojant per žiedus. Šis skaičius tiesiog magiškai traukia prie mašinos kitus pradedančius vairuotojus, kurie nuolat kurs avarines situacijas. Neskubėkite lenkti kitų mašinų, net jeigu jums atrodo, kad važiuojanti priekyje juda per lėtai. Didžiausias pavojus jums gresia lenkimo situacijose.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA