REKLAMA

Kas bijo 13-osios penktadienio?

REKLAMA

„Ir meilės reikaluose reikia būti atsargiems visą dieną, – pataria astrologė. – Net švelnumus ir glamones geriau atidėti vėlesniam laikui, nes grės didesnis nesusipratimų ir konfliktų pavojus.“

Ankstesniais amžiais žmonės saugojosi Velnio dienos nelaimių prisirinkdami dobilų, stengdamiesi sutikti kaminkrėtį, pasikabindami česnakų pynes, pasistatydami troboje šakes ar kiškio koją, kad atbaidytų raganas, vengdavo pažvelgti į veidrodžius ir saugodavosi juodų katinų.

Įsidėmėkite: piktąsias dvasias, priėmusias žmogaus pavidalą, galima atpažinti pagal tai, kad jos nemeta šešėlio ir neatsispindi veidrodyje.

Ką patariama daryti šiuolaikiniam žmogui, kuris neramiai jaučiasi tokią dieną?

Tikrai nepakenktų apsilankyti bažnyčioje. Gerai būtų užsiimti organizmo valymu, išvykti su šeima į gamtą.

REKLAMA

Stenkitės vengti konfliktų ir kontroliuoti visus savo veiksmus. Atsisakykite puotų ir išgertuvių, nes alkoholis darys ypač neigiamą poveikį organizmui.

Atsisakykite visko, kas sukelia jausmų audrą ir adrenalino antplūdį. Net siaubo filmų šį vakarą nepatartina žiūrėti, kad išvengtumėte naktinių košmarų.

Beje, psichologai nustatė, pagyvenę žmonės atsainiau reaguoja į prietarus ir 13-osios penktadienį. Jų ilga gyvenimo patirtis parodė, kad nebūtinai tokią dieną turi kas nors atsitikti.

Ką atneš ši diena, matysime.

REKLAMA