REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei

REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 16-22 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad bus į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės. Svarbią reikšmę ateičiai turės santykių, sutarčių nutraukimai arba jų užmezgimai. Tai gali lemti ištisą pasekmių grandinę. Savaitgalį patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tik venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite per daug pinigų.

JAUTIS

Šią savaitę būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni iš jūsų sportinei, kiti – kūrybinei. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Kuo atsakingiau dirbkite pavestus darbus. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms. Saugokitės traumų, vagysčių. Savaitgalį jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, bet reikės pasistengti. Venkite nedraugiškos kritikos, nemalonių prisiminimų. Mokėkite įvertinti kito žmogaus pasiekimus, privalumus.

REKLAMA

DVYNIAI

Nuo pirmadienio griebsitės neatidėliojamų reikalų arba susirūpinti privers sveikatos problema. Venkite abejotinos veiklos, neatsakingų draugų, klastingų patarėjų. Nuo trečiadienio galbūt parūps pramogų, renginių organizavimas arba dalyvavimas konkursuose ir pan. Pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo. Saugokite vaikus. Savaitgalį daug nuveiksite. Tikriausiai noriai bendrausite su vaikais, nepagailėsite jiems dėmesio, vaikiškų pramogų. Kažkokios staigmenos galite sulaukti iš artimo žmogaus.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio jums stigs pasitikėjimo savimi, jeigu teks viešinti informaciją, teikti ar imti interviu, valdyti grupę ir pan. Tačiau netikėti sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Turbūt tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių. Savaitgalį tikriausiai neblogai praleisite laiką su draugais, vaikais, gerbėjais. Padidėjęs priešingos lyties dėmesys skatins jus rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone.

LIŪTAS

Savaitė bus gana palanki ir darbinga studijuojantiems, mokantiems kitus, konsultuojantiems ir pan. Turėtų sektis sudarinėti sutartis, tarpininkauti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Tačiau iki penktadienio dar neverta ieškoti naujovių, stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Tiesiog užbaikite, ką esate pradėję, jei tai įmanoma. Nerizikuokite kelyje. Savaitgalį imkitės namų ruošos bei palepinkite šeimos narius gardžiu maistu ar pan. Galima tikėtis žavios pramogos, romantiško pasimatymo.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio teks rimčiau rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, dokumentais. Galite gauti honorarą ar kitokį jūsų pastangų įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Vidinės disharmonijos galite patirti dėl meilės ar kitų asmeninių santykių. Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, bet kartu ir pyktis, agresija. Savaitgalį viskuo domėsitės, būsite linkę ieškoti įdomios draugijos. Galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri savo ruožtu galėtų pasitarnauti artimam žmogui.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti dėl visų nesėkmių. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą arba seną klaidą. Neskubėkite kelti ultimatumų. Rūpinkitės sveikata. Konkurencinėje kovoje turite šansų laimėti, tačiau priešininkai lengvai nepasiduos. Savaitgalį tikriausiai būsite susirūpinęs pajamų šaltiniais, norimais pirkiniais, skolų klausimais. Regis, jums nestigs ir fantazijos, ir racionalumo.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA