REKLAMA

Astrologas – kaip įrankis Kūrėjo rankose?

REKLAMA

Anksčiau be astrologo praktiškai neįvykdavo nė vieno įvykio. Pradedant gimimu ir baigiant išėjimu iš gyvenimo. Astrologas dalyvaudavo visur. Nors šiandien tai atrodo sunkiai įmanoma, astrologija vis dar yra praktinis dalykas. „Kuo labiau gilinausi, tuo labiau patiko“, – sako Egidijus Gubinas – kvalifikuotas Vedų astrologijos mokyklos atstovas, chiromantas.

Paprašytas papasakoti apie savo gyvenimą, Egidijus pradeda kalbėti apie dvasinį kelią, kuriuo eiti pradėjo nuo dvidešimt aštuonerių metų (dabar jam trisdešimt ketveri). Bandydamas rasti nusiraminimą, pašnekovas išmėgino įvairius dalykus, iš kurių dvasinė praktika pasirodė efektyviausia. Maldos metu pradėjo prašyti aiškumo, norėjo suprasti, kokia yra gyvenimo prasmė. Paskui viskas lyg savaime dėliojosi į savo vietas – atsirado Vedos, astrologija, vidinė ramybė. Problemas pakeitė smalsumas, žinių troškimas, norėjosi suprasti vis daugiau. Ilgainiui savo žiniomis pradėjo dalintis su žmonėmis: „Vesti paskaitas pradėjau dar prieš konsultavimą. Jaučiu džiaugsmą, šventinę nuotaiką, kai galiu pasidalinti vertingomis žiniomis, kuriomis tikiu“. Tačiau šį kartą su Egidijumi Gubinu kalbėsimės apie astrologiją, sužinosime, kuo ji naudinga praktiniame mūsų gyvenime.

Gal galite papasakoti, kokia yra astrologijos kilmė? Kas nustatė pranašavimo taisykles?

Visų pirma reikėtų paminėti, kad astrologija Indijoje pripažįstama kaip mokslas, kurį davė Dievas, jo inkarnacijos. Išminčiai jį perteikė Vedų raštuose, Vedangų dalyje „Džjotiš“ sudėjo žinias apie astronomiją ir astrologiją. Žodis „džjotiš“ reiškia gyvenimo kelią nušviečiančią šviesą, o astrologas – žmogus, nušviečiantis sąmonę, padedantis geriau suvokti save, savo gyvenimo kelio kryptį, kur link reikėtų judėti. Šis mokslas nagrinėja žmogaus likimą, išaiškina praėjusiuose gyvenimuose įgytas savybes.

Palietėte labai įdomią temą – likimą. Tikriausiai kiekvienas žmogus mažiau ar daugiau, vienokais ar kitokiais būdais smalsauja apie jį. Koks astrologinis požiūris į likimą?

REKLAMA

Suprasti šį požiūrį gali padėti kelio, kurį reikia nueiti per lietų, pavyzdys – apsirengęs lietpaltį, apsiavęs tinkamus batus, nueisi daug lengviau. Dėl to astrologija pasako įvykius, su kuriais turime susidurti, ir duoda patarimus, ką darydami galime sušvelninti likimą.

Jūsų klausantis peršasi išvada, kad viskas gyvenime jau nulemta ir nėra galimybės ką nors keisti. Negi astrologas tikrai gali pamatyti viską, kas žmogui skirta?

Daugelis dalykų yra nulemta – apie 80 procentų. Horoskopuose pasitaiko ženklų, rodančių, kad reikės išgyventi tam tikrus dalykus ir bus labai sunku ką nors pakeisti. Bet jeigu nebūtų galimybės keisti, nebūtų prasmės gyventi. Toks principas. O pats likimo matymas priklauso nuo astrologo sąmonės švarumo – dabar kali (vaidų ir nesantaikos) epocha, todėl ir astrologai nėra šimtu procentu tikslūs. Kiekvienam astrologui duodami tam tikri momentai, kuriuos jis gali pamatyti ir suprasti, jeigu gauna malonę iš aukščiau. Tačiau daug svarbiau suprasti, ką turi daryti dabar, nei pamatyti, kas bus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA