REKLAMA

Kaip teisingai išaiškinti erotinį sapną

REKLAMA

Psichologai tikina, kad erotiniai sapnai niekaip nesisieja su sekso trūkumu realiame gyvenime. Iššifruoti tikrą naktinio susijaudinimo reikšmę nėra paprasta.

Kaip vieną iš pagrindinių erotinių sapnų priežasčių psichoanalitikai nurodo nesąmoningą moters siekimą išsivaduoti nuo per didelio psichologinio krūvio. Gal kaip tik todėl vienas dažniausių sapnų būna apie tai, kaip ji užsiima seksu su viršininku, buvusiu vyru, namo bendrijos pirmininku, ministerijos biurokratu – su tokiu vyru, kuris paskutiniuoju metu jai sukelia didžiausią psichologinį diskomfortą.

Tokiame sapne moteris, kuri gyvenime yra švelni ir trapi būtybė, elgiasi grubiai, žiauriai, agresyviai. Nereikia išsigąsti tokių sapnų. Organizmui būtina atsikratyti susikaupusio negatyvo pertekliaus. Jei to nebūtų, moters psichika galbūt nepajėgtų atlaikyti įkyrių minčių, neigiamų emocijų ir savigraužos krūvio.

Jeigu moteris gyvenime yra labai impulsyvi ir karšto būdo, tai veikiausiai sapne ją slėgs gėdos jausmas ir nejaukumas.

Antras pagal dažnumą erotinių sapnų siužetas būna apie tai, kaip moteris atsiduria vyro rolėje. Tai įvyksta dėl to, kad vis dažniau šiuolaikinėms moterims tenka priimti anaiptol ne moteriškus sprendimus, prisiimti visą atsakomybę ne tik už save, bet ir už vyrą ar pavaldinius. Darykite išvadas! Panagrinėkite savo padėtį, išsiaiškinkite, kiek moteriškumo liko jūsų gyvenime.

REKLAMA

Jeigu moteris sapnuoja, kaip tampa svetimo lytinio akto liudininke ar pati sąmoningai stebi kitų žmonių seksą, galima daryti išvadą, kad ji yra atsidūrusi sudėtingoje gyvenimo situacijoje. Jos nuotaika sapno metu gali atskleisti, kaip smarkiai ji baiminasi, kad bus demaskuota, kad kažkas išaiškins jos melą ar netinkamus poelgius, kad kas nors ją perpras.

Jeigu moteris sapne jaučiasi sutrikusi, pasimetusi, susigėdusi, vadinasi, jos baimė yra didelė. Jeigu stebimas vaizdas ją erotiškai sujaudina, tai galima teigti, kad realybėje ji yra pasirengusi kovai ir sugebės apsiginti pati.

Jeigu sapne moteris ieško tinkamos vietos seksui ir kažkas tuo metu trukdo jai atsipalaiduoti ir pradėti lytinius santykius su partneriu, tai reiškia, kad ji yra nepatenkinta savo realia situacija gyvenime. Nekenčiamas darbas, menkas uždarbis, ankštas butas, nepasitenkinimas savo išvaizda ar charakteriu – tikrąją priežastį gali žinoti tik ji viena.

Ypač aiškiai apie nepasitikėjimą ir savo išvaizdos bei charakterio nuvertinimą, frustraciją (o ne apie blogas aplinkybes) byloja sapnai, kuriuose moteris mylisi su kita moterimis.

Psichoterapeutai tikina, kad jokiu būdu negalima smerkti savęs ir graužtis arba jausti gėdą, jeigu naktimis sapnuojate sekso scenas. Atsiminkite, kad miegodami mes atsiduriame pasąmonės valdžioje, o jos mes negalime kontroliuoti.

Erotinis sapnas

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA