REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2017 metų lapkritis bus įtemptas ir sudėtingas mėnuo. Dauguma Zodiako ženklų atkakliai veršis į savo tikslus ir visokiais būdais stengsis įgyvendinti savo troškimus. Saulė Skorpiono ženkle sustiprins garbėtroškų ir savimylų ambicijas. Plutonas padidins veržliųjų magnetizmą ir energingumą.

Lapkričio mėnesį daug kam bus būdingas dirglumas, įžeidumas ir apatija. Kartkartėmis apims sunkumo ir prislėgtumo jausmas. Rudens pabaigoje patartina nepasitikėti menkai pažįstamais žmonėmis.

Sėkmė lapkričio mėnesį lydės kūrybingus žmones, kurie nestokoja originalių idėjų ir sumanymų. Bus palankus metas pirkti kompiuterį, technines naujienas, instaliuoti programas. Iš sunkių situacijų padės išsikapstyti intuicija, išganingi sprendimai šaus į galvą netikėtai.

Lapkričio mėnesį patartina gerai pasiruošti šaltajam sezonui: nusipirkti tinkamų drabužių ir apšiltinti būstą.

Žmonės rudens pabaigoje bus labiau linkę leistis į prisiminimus, dažniau bus sentimentalūs ir svajingi. Jų principai ir požiūriai nebus tvirti.

REKLAMA

Visiems Zodiako ženklams lapkričio mėnesį bus svarbiausia neliūdėti, neprarasti optimizmo ir nenugrimzti į rudens depresiją. Tiems žmonėms, kuriems pavyks išsaugoti giedrą nuotaiką darganotomis ir žvarbiomis dienomis, šis mėnuo gali būti net labai sėkmingas.

AVINAS

(03.21–04.20)

2017 metų lapkritis Avinui bus didelio aktyvumo ir entuziazmo mėnuo. Jam kils karštas noras ką nors pakeisti savo aplinkoje. Patartina pakentėti: tarp artimųjų ir draugų atsiras tokių, kurie suabejos tokia iniciatyva ir atsisakys padėti. Dėl to nusiminti neverta. Avinui geriau vadovautis principu: „Nori padaryti gerai – daryk pats!“

Palankiausios lapkričio mėnesio dienos Avinui: 1, 5, 8, 13, 14, 24.

Nepalankios lapkričio mėnesio dienos Avinui: 7, 11, 18, 19, 20, 21

Karjera ir finansai

Lapkričio mėnesį profesinėje sferoje Avinui reikėtų pasistengti neiššvaistyti savo energijos smulkmenoms. Geriau pasirinkti vieną svarbiausią tikslą ir žingsniuoti link jo nesidairant į šalis. Jam reikėtų būti kantresniam. Noras gauti viską tučtuojau gali jam pakenkti.

Jeigu viršininkas pasiūlys Avinui padirbėti per išeigines, nereikėtų ožiuotis, geriau padėkoti likimui už galimybę greičiau sutvarkyti susikaupusius skubius darbus. Jam negalima tinginiauti, kitaip sėkmės paukštė nuskris nuo jo tolyn. Svarbu prisiminti, kad svajonės formuoja realybę. Kuo konkrečiau ir smulkiau jis sugebės vizualizuoti siekiamą tikslą, tuo greičiau jis virs tikrove.

Paskutinį rudens mėnesį Avinui patartina neskubėti leisti pinigų, kuriuos jis gaus visai netikėtai. Jų prireiks vėliau. Kitą mėnesį teks apmokėti sąskaitas, grąžinti skolas ir nupirkti kalėdinių dovanų artimiesiems.

Asmeninis gyvenimas

Lapkričio mėnesį Avino asmeninis gyvenimas bus sudėtingas. Jis galės smarkiai susipykti su mylimu žmogumi, tapti apgaulės ar intrigų auka. Patartina būti atsargiam, stengtis neliesti opių temų per pokalbius su partneriu, nebūti patikliam ir atsisakyti karštų prisipažinimų. Verčiau daugiau dėmesio skirti dvasiniams dalykams ir kurti bendrus ateties planus su partneriu.

Avinui, kuris visai neseniai susipažino ir įsimylėjo, patartina saugoti savo naują ryšį. Bet koks neapgalvotas poelgis gali nulemti išsiskyrimą. Partneriui neturi atrodyti, kad Avino mintys sukasi apie kitus ir kad jam skirtas antraeilis vaidmuo. Kitaip jis leisis ieškoti naujos meilės.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA