REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Palankiausios lapkričio mėnesio dienos Ožiaragiui: 2, 9, 12, 20, 22.

Nepalankios lapkričio mėnesio dienos Ožiaragiui: 4, 5, 14, 18, 26, 28.

Karjera ir finansai

Ožiaragiui lapkričio mėnesį nepatartina bus per daug išsišokti darbe ir demonstruoti pasitikėjimo savimi. Neverta prisiimti papildomos atsakomybės. Iniciatyva – geras dalykas, bet svarbu nepamiršti logikos, įsiklausyti į aplinkinių patarimus ir mokytis iš svetimų klaidų, kad nereikėtų daryti savų.

Ožiaragiui patartina ypač kruopščiai rinktis sąjungininkus ir bendražygius. Žinoma, pravers jo sugebėjimas iš pirmo žvilgsnio atskirti gerus žmones nuo blogų. Svarbiausia rinktis žmones pagal jų darbus, o ne gražius žodžius. Ypač nereikėtų pasitikėti „savo darbo įspūdžio kūrėjais“, kurie daugiau šneka apie savo darbus, nei daro. Būtina objektyviai vertinti savo ir kitų galimybes ir laikytis teisingumo.

REKLAMA

2017 metų lapkričio mėnuo Ožiaragiui bus palankus jo asmeniniams finansiniams klausimams spręsti. Bet kokios gerai apgalvotos piniginės operacijos jam bus sėkmingos.

Asmeninis gyvenimas

Ožiaragio abejonės ir nusiminimas dėl to, kad antroji pusė atšalo, neturi jokio pagrindo. Pagausėjusios darbinės problemos lapkričio mėnesį užgrius jo partnerį ir visiškai įsuks į savo verpetą, bet tai nereikš, kad jo jausmai nusilpo. Jis svajos apie galimybę kartu smagiai praleisti laisvalaikį, nes jam labai reikės Ožiaragio emocinio palaikymo. Pastarajam patartina neieškoti abejingumo ar neištikimybės požymių partnerio elgesyje, kitaip jis galės be reikalo priskaldyti malkų savo asmeniniame gyvenime. Verčiau reikėtų pasirūpinti turiningu ir maloniu laisvalaikiu. Kartu smagiai praleistas laikas bus labai naudingas jų emociniam ryšiui stiprinti.

Vienišas Ožiaragis turės šansų užmegzti romantišką pažintį, jeigu užgniauš savo įtarumą ir nekels per didelių reikalavimų potencialiam partneriui.

Sveikata

Lapkričio mėnesį Ožiaragiui reikėtų skirti daugiau dėmesio savo skydliaukei ir palaikyti jos darbą jodo turinčiais maisto produktais. Jokiu būdu negalima vartoti vaistų ar maisto papildų be aiškios gydytojo rekomendacijos. Savigyda gali smarkiai pakenkti jo sveikatai. Taip pat reikėtų saugotis peršalimo, dažniau gerti karštas arbatas.

VANDENIS

(01.21 – 02.19)

2017 metų lapkričio mėnuo Vandeniui bus labai produktyvus, tik reikia stengtis nesinervinti dėl mažmožių. Rudens pradžioje jis pridarė klaidų, dabar pats laikas paimti situaciją į savo rankas. Jeigu jis įskaudino draugą ar bendradarbį, reikia ieškoti būtų susitaikyti, nes Vandenis tikrai buvo neteisus.

Palankiausios lapkričio mėnesio dienos Vandeniui: 2, 10, 11, 17, 18, 23, 30.

Nepalankios lapkričio mėnesio dienos Vandeniui: 6, 7, 9, 14, 25, 28.

Karjera ir finansai

Lapkričio mėnesį profesinėje veikloje Vandeniui pasitaikys galimybių sudaryti pelningas sutartis arba įgyvendinti projektus, kurie ateityje duos pelno. Patartina susikoncentruoti į svarbiausių užduočių sprendimą. Kai kurios jų pareikalaus ne tik intelektualinių resursų, bet ir piniginių indėlių. Derėtų darbuotis sąžiningai. Vandenio darbštumas duos gerų rezultatų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA