REKLAMA

Ar gali tikti į porą du vienodi Zodiako ženklai?

REKLAMA

Dviejų vienodų Zodiako ženklų atstovų santykiai gali būti ir palaima, ir košmaras. Mat ir geriausios, ir blogiausios savybės tokioje sąjungoje savotiškai padvigubėja. Jos partnerio elgesyje atsispindi kaip veidrodyje.

AVINAS – AVINAS

Kai susiduria du ugniniai ženklai, neišvengiamai įvyks sprogimas. Du Avinai nesutars, jeigu nuolat „badys“ vienas kitą. O jeigu savo energiją sutartinai nukreips kitur, tai sąjunga gali būti sėkminga.

JAUTIS – JAUTIS

Tokie partneriai labiau suderinami, nes abu gali būti namisėdos. Žemės stichija suteikia stabilumo. Konfliktų gali kilti dėl pinigų.

REKLAMA

DVYNIAI – DVYNIAI

Šio ženklo flirtas gali sukelti keistų nuotykių sūkurį. Ilgalaikis Dvynių suderinamumas beveik neįmanomas, nes kai kuriam nors pasidarys nuobodu, jis bėgs ieškoti nuotykių.

VĖŽYS – VĖŽYS

Juodu gali būti suderinami su sąlyga, kad išmoks gerbti vienas kito jausmus. Kitaip kiekviena nesėkmė baigsis ašarų fontanais ir nesusipratimais.

LIŪTAS – LIŪTAS

Du Liūtai negali sutarti dėl tos priežasties, kad kiekvienas stengsis būti lyderis. Retai kada Liūtas sugeba nusileisti savo partneriui ir siekti santykių lygiateisiškumo.

MERGELĖ – MERGELĖ

Ši sąjunga gali būti ideali visais aspektais. Kiekvienas iš partnerių kelia didelius lūkesčius, dėl to gali kilti konfliktų, tačiau dažniausiai jie padeda vienas kitam vystytis.

SVARSTYKLĖS –SVARSTYKLĖS

Šiai porai gali pasisekti, jei abu išmoks suvaldyti savo emocijas ir siekti supratimo. Jie abu trokšta santarvės, tačiau kartkartėmis vis įsižeis dėl menkiausios smulkmenos, užuot aptarę problemą kartu.

SKORPIONAS – SKORPIONAS

Nors Skorpionai gali lengvai ir greitai įsimylėti vienas kitą, jų santykiai greičiausiai bus nesuderinami nuo pat pradžių. Didžiausia problema – perdėtas emocionalumas, kuris kels isterijas ir aršius barnius.

ŠAULYS – ŠAULYS

Jie sunkiai gali sugyventi kartu, nes jų konkurencijos jausmas labai stipriai išvystytas, kiekvienas veršis į laisvę. Laimei, santykių sferoje jie moka būti labai sąžiningi, kas galėtų sušvelninti jų konfliktus.

OŽIARAGIS – OŽIARAGIS

Tokie santykiai gali tęstis daugybę metų, nes kiekvienas žino, ko jam reikia. Jie gerbs vienas kito darbą ir laiką. Ožiaragiai lėtai ir kantriai kurs artimus santykius, pagrįstus bendrais interesais ir vertybėmis.

VANDENIS – VANDENIS

Nors šio ženklo žmonės gali būti geri draugai, intymūs santykiai susiklosto kitaip. Meilės srityje Vandeniai būna egoistai ir dažnai ignoruoja partnerio emocijas, todėl retai kada sugeba įveikti santykių problemas.

ŽUVYS – ŽUVYS

Tokia pora iš šalies atrodo suderinama, bet viskas baigiasi jų fantazijomis, kurios dažniausiai negali virsti tikrove. Žuvys mėgsta svajoti, bet nesiryžta veikti. Abu partneriai atsidurs aklavietėje.

REKLAMA