REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei

REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 23-29 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę pamatysite arba sužinosite šį bei tą naujo, gali plačiau atsiverti akys. Įmanomos permainos kažkurioje svarbioje gyvenimo srityje. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, naujus įgūdžius bei veiklą. Savaitgalį gali būti išmėgintas jūsų draugiškumas, sugebėjimas partneriauti. Neleiskite, kad pavydas ir nenuoširdumas temdytų jums svarbius santykius. Kažko malonaus galite tikėtis iš mažai pažįstamo priešingos lyties atstovo.

JAUTIS

Šią savaitę pravartu konsultuotis dėl verslo sąlygų, finansinių dokumentų, sutarčių, kreditų, draudimo, testamento, projektinės paramos ir kitų formalumų. Tai, ką išsiaiškinsite, padės išvengti nuostolių. Neblogas metas, jeigu ketinate eiti į darbo pokalbį ar išvykti į užsienį. Savaitgalį teks imtis nelengvų darbų. Įmanomas susitikimas, kuris nustebins netikėtu posūkiu asmeninių santykių ar bendrų planų srityje. Jeigu norite taikos namuose, pasitelkite kantrybę.

REKLAMA

DVYNIAI

Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio gali tekti tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti teisinius ar mokesčių reikalus. Tikriausiai paaiškės, kad įmanoma suderinti interesus, jei abi pusės to siekia. Tačiau gali būti sunku susilaikyti neišlaidavus dalykėliams, kurių veikiausiai jums visiškai nereikia. Savaitgalį rūpesčių gali pateikti su mokslu, užsieniu ar kelionėmis susiję reikalai. Turbūt daug laiko skirsite mokymuisi, filosofavimui, naršymui internete.

VĖŽYS

Savaitė turėtų būti darbinga ir produktyvi. Žinios, komunikabilumas, darbštumas jums leis pasireikšti ir daug nuveikti. Vis dėlto tikėtinas nelengvas pokalbis, atsakomybės našta. Įdomios peripetijos nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Gali pakenkti pavydas. Savaitgalį tyčia arba netyčia provokuosite konfliktines situacijas. Atsargiau su viešais pasisakymais, pasirašymais – lengva susikompromituoti. Venkite seksualinių avantiūrų.

LIŪTAS

Savaitė žada neblogų rezultatų. Iš pristatymų, parodų, projektų galimos pajamos. Tiktų vykti į komandiruotę, rašyti mokslinius darbus, publikuoti, skleisti informaciją. Galbūt kažkas iš artimos aplinkos žmonių patarpininkaus aktualiame reikale. Savaitgalį jūsų veiksmai ar žodžiai piktins kai kuriuos asmenis. Patartina su draugiškomis nuostatomis atsigręžti į tuos, kurie jums reikalingi. Jeigu neatsiliepsite į jų jausmus, nesiskųskite, kai būsite atstumti.

MERGELĖ

Šią savaitę turbūt atskleisite artimo žmogaus problemą, jo keisto elgesio ar susirūpinimo priežastį. Regis, neliksite abejingi tam, kas svarbu artimiesiems. Nuo savaitės vidurio padaugės sėkmės. Savo argumentais darysite stiprią įtaką. Savaitgalį verčiau nesistenkite perauklėti kitų žmonių, nes tai ne tik nepavyks, bet gali suardyti jūsų tarpusavio santykius. Daugiau dėmesio skirkite higienai, sveikatai ir įvaizdžiui, tiek savo, tiek šeimos narių ir augintinių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje be atvangos dirbsite ir rankomis, ir liežuviu. Turbūt atsiras galimybių pradėti kai ką nauja arba reformuoti sena. Deja, galite susipykti su jums svarbiu asmeniu, o tai gali sujaukti meilės santykius. Pavydo scenos, pikti žodžiai įsimins ilgam. Savaitgalį galite patirti gilius jausmus, trokšite meilės, romantikos, tačiau meilės pasimatymas kaip tik gali nuvilti savo neromantiškumu ar net grubumu. Labiau rūpinkitės vaikais, artimaisiais.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA