REKLAMA

5 pasąmonės signalai, kad vaikinas jums netinka

REKLAMA

Turbūt ne sykį girdėjote pasakojimus apie laimingas poras ir apie tai, kad vaikinas ir mergina iš pirmo žvilgsnio suprato, jog jiems lemta būti kartu. Žinokite, kad gali būti ir atvirkštinis variantas, kai intuicija siunčia signalus bėgti tolyn nuo netinkamo žmogaus. Gaila, kad dažnai jie būna ignoruojami. O paskui moteris laužo galvą, kaip galėjo prasidėti su tokiu niekingu žmogumi.

Kokie tie signalai, kurių negalima ignoruoti?

Šalia jo prarandate pasitikėjimą savimi

Jums tenka nuolat kontroliuoti save, tikrinti, ar tinkamus žodžius sakote, ar teisingai judate, ar ne per kvailai pajuokavote. Žinoma, dėl to gali būti kalta ir jūsų savivertė. Jeigu tokie jausmai jus apima dažnai ir nebūtinai per pasimatymus su konkrečiu vaikinu, tai galima į juos nekreipti dėmesio. Tokiu atveju reikėtų dirbti su savimi ir stiprinti savo pasitikėjimą.

Įsidėmėkite: tas vaikinas, kuriam jūsų tikrai reikia, darys viską, kad šalia jo jaustumėtės jaukiai. Jis žvelgs į jus tokiomis įsimylėjusiomis akimis, kad jūs pamiršite bet kokius savo kompleksus.

REKLAMA

Jums atrodo, kad jis dažnai elgiasi šaltai ir abejingai

Nors vaikinas tikina, kad viskas gerai, jums taip neatrodo. Jūs jaučiatės taip, tarytum važinėtumėte amerikietiškais kalneliais: tai viskas būna nuostabu, tai atrodo, kad jis atsiriboja ir praranda susidomėjimą jumis.

Įsižiūrėkite į vaikiną atidžiau. Galbūt jūsų bendravime kartojasi vis tas pats scenarijus: savo elgesiu jis tarsi duoda užuominą, kad jūs esate „kažkokia ne tokia“. Jūs atsakydama savotiškai stengiatės „ištaisyti kaltę“, tada jis vėl tampa šiltas ir dėmesingas. Pažįstama situacija? Deja, likimas jus suvedė su sumaniu manipuliatoriumi.

Jums nejauku supažindinant jį su savo draugais

Ir dėl tokio jausmo kalti visai ne kvaili vaikino marškinėliai, įprotis leisti keistus garsus nosimi ar trijų dienų barzdos šereliai. Jūs paprasčiausiai nenorite supažindinti savo naujojo draugo su savo aplinka. Kodėl?

Santykių tyrinėtojas Christopheris Agnewas iš Šiaurės Karolinos universiteto pastebėjo, kad dažnai mūsų draugai geriau už mus gali numatyti, kiek laiko truks mūsų nauji santykiai.

Širdies gilumoje jūs jaučiate, kad draugės iškart suprastų, jog šis vaikinas jums – ne pora. Jos greitai ištrintų iliuziją, kurią jūs nusipiešėte savo galvoje.

Nuolat jaučiatės dėl ko nors kalta

Galbūt jo iš tikrųjų nemylite, bet priekaištaujate sau: „Ko aš dar nepatenkinta? Juk geras vaikinas! Ir mamai patinka, ir lentyną sugeba prikalti, ir mylimą katiną nuvežė veterinarui… Ir net užsimena apie vaikus bei paskolą būstui… Tiesiog svajonių vaikinas!“ Štai jūs ir įtikinėjate save“ „Aš laiminga. Man pasisekė“. Tik tos laimės kažkodėl nejaučiate.

Sielos gilumoje juo nepasitikite

Ir jaučiate keistą, anksčiau nepažintą norą patikrinti jo telefoną ir paklausti, kokias SMS jis gauna antrą valandą nakties. Jums dažnai atrodo, kad jis kažką bando nuslėpti, nutylėti, pameluoti, kad kažkur pradingsta. Veikiausiai jums neatrodo, o taip yra iš tikrųjų. Liaukitės ignoruoti intuicijos signalus ir atmerkite akis. Liaukitės priekaištauti sau, kad elgiatės kaip „isterikė“. Pasitikėkite sau artimiausiu žmogumi – savimi!

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA