REKLAMA

Kokių kvailysčių iš meilės gali iškrėsti Zodiako ženklai?

REKLAMA

Vieni, siekdami pelnyti mylimo žmogaus palankumą, šoka parašiutu, kiti atveria širdį, treti apgaubia išrinktąjį ypatingu rūpesčiu. Atskleisime, kokių beprotiškų poelgių galima tikėtis iš Zodiako ženklų.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Avinas meilės įkarštyje būna pasirengęs keistis, o jam tai yra tikra beprotybė, neįtikėtinas žygdarbis, nes paprastai jis mano, jog yra tobulybė. Šio ženklo atstovai gali atsikratyti tų savo įvaizdžio atributų, dėl kurių susilaukė mylimo žmogaus kritikos. Jie ima mokytis, siekia naujų žinių, kad atitiktų išrinktojo lygį, tampa švelnesni, pamiršta savo egoizmą ir gali net užsiversti darbais, kad ilgiau pabūtų su tuo, kas jiems yra brangus.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20 d.)

Apskritai Jautis nebūna linkęs į proto aptemimą iš meilės, tačiau netikėtai įsimylėjęs, jis gali pamiršti tai, kas yra jo egzistencijos konstanta. Šio ženklo atstovams beprotybė iš meilės yra stambios išlaidos dovanoms ir mylimo žmogaus pramogoms, pataikavimas visiems neracionaliems pastarojo kaprizams. Meilės pastūmėtas Jautis gali išeiti iš savo komforto zonos į „rojų su savo meile palapinėje“, sutikti valgyti bet ką ir nukrypti nuo savo griežto mitybos režimo.

REKLAMA

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 21 d.)

Dvyniams beprotybė iš meilės reiškia intymių santykių ir net flirto su kitais pretendentais atsisakymą, ištikimybės išrinktajam saugojimą net ir tuo atveju, jei geismo objektas kol kas neatsako tuo pačiu. Šio ženklo atstovas gali įlipti pro langą į mylimojo kambarį, dainuoti serenadas po jo balkonu, pasidaryti tatuiruotę su išrinktojo vardu ar net susižaloti fiziškai, kad įrodytų savo jausmus ar priverstų mylimą žmogų būti šalia.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22 d.).

Vėžys būna gana santūrus, nuolat rūpinasi savo saugumu ir dėl meilės niekada nesiryš tokiems beprotiškiems poelgiams kaip apversti pasaulį aukštyn kojomis ar šokti nuo bedugnės krašto. Jam tikra beprotybė yra visiškas atvirumas, sielos apnuoginimas, mylimojo įsileidimas į tą teritoriją, kur įžengti neleidžiama nei artimiesiems, nei draugams. Tiesa, tokiam žingsniui Vėžys gali pasiryžti tik apimtas nevilties. Ir tai būtų jo kraštutinė priemonė mylimajam užkariauti.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Dėl meilės Liūtas gali laikinai pamiršti save, iškelti į pirmą vietą geidžiamo žmogaus interesus ir gerovę, apgaubti jį rūpesčiu. Tokiam egocentriškam asmeniui tai atrodo tikra beprotybė, nes paprastai jis bet kokiose situacijose pirmiausia galvoja apie save. Meilė tonizuoja ir motyvuoja šio ženklo atstovus. Jie atsikrato prigimtinio tingumo ir pradeda daugiau uždirbti, tobulėti, gali užsiimti kūryba.

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelė paprastai nebūna pasirengusi jokioms kvailystėms iš meilės. Ji mėgsta būti ta, dėl kurios vykdomi neįprasti žygdarbiai. Kartais ji gali apsvaigti nuo aistros ir surizikuoti savo karjera, materialine gerove, atrasti savyje netikėtų dosnumo klodų ir atiduoti mylimajam paskutinius marškinius. Tada ji gali pradėti perdėtai rūpintis išrinktuoju, kalbėti apie savo jausmus, pildyti kiekvieną jo pageidavimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA