REKLAMA

Būrimas šaukštais

REKLAMA

Senovinis būrimas šaukštais kadaise buvo labai populiarus, nes yra paprastas ir visiems prieinamas. Kaimuose anksčiau kiekvienas šeimos narys turėdavo savo asmeninį šaukštą.
Jei norėsite surengti burtų vakarėlį su draugais ar šeimos nariais, pavyzdžiui, Helovino, gimtadienio ar Kalėdų proga, visi dalyviai turėtų atsinešti po savo šaukštą.

Būrimui skirti šaukštai neturi būti nauji. Negalima naudoti svetimų stalo įrankių. Tinka tik savo namų ir savo šeimos šaukštai.
Prieš burtus visi dalyviai turėtų susėsti prie vieno stalo ir pavalgyti ką nors skanaus su savo šaukštais.

Kaip vyksta šaukštų būrimas?

Pirmiausia paruoškite didelį dubenį ar platų puodą su dangčiu.

Visi dalyviai turi sudėti į dubenį savo šaukštus. Indas uždengiamas skepeta arba dangčiu ir smarkiai supurtomas. Jis turi ramiai pastovėti per naktį nejudinamas. Atidengti bus galima tik kitą rytą.
Ryte dalyviai nuima dangtį ir apžiūri, kaip išsidėstė šaukštai. Labai svarbu, kad kiekvienas atsimintų, kuris šaukštas yra jo.

REKLAMA

Aiškinimas

Tam dalyviui, kurio šaukštas guli atskirai nuo kitų, teks išgyventi vienatvę.
Žmogus, kurio šaukštas atsidūrė po kitais, turės daugybę problemų, kurios nepaliks abejingais jo artimųjų. Tai gali būti ligos ar dideli nemalonumai.
Žmogus, kurio šaukštas „užsilipęs“ ant kitų taps neformaliu grupės lyderiu arba padarys karjerą, užims aukštą postą.
Jeigu šaukštas guli dugnu į viršų, galimi nepritekliai, nuostoliai ar finansiniai sunkumai.
Jeigu šaukštas guli dugnu į apačią ir yra tarsi pasirengęs priimti maistą, tai žmogus gali tikėtis materialinės gerovės, finansinio pelno, naujų turtų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA