REKLAMA

Būrimas kavos pupelėmis

REKLAMA

Kas sakė, kad visas ateities paslaptis turi žinoti tik išrinktieji? Iš tiesų jas gali atskleisti kiekvienas. Vienas tokių ateities pranašysčių būdų yra būrimas kavos pupelėmis.

Šiam būrimui reikės lygiai 17 kavos pupelių. Palaikykite jas rankose, sušildykite, kad prisigertų jūsų energijos. Galvokite apie rūpimą klausimą.

Po to meskite kavos pupeles ant stalo ir suskaičiuokite, kiek jų nukrito grioveliu į viršų. Į pupeles, nukritusiais „pilvais“ į apačią, nekreipiame dėmesio.

Aiškinimas

1 pupelė

REKLAMA

Viskas yra jūsų rankose. Jūs esate kupini energijos ir jėgų, pasirengę bet kokioms pergalėms. Neverta klausytis patarimų tų, kurie ragina neskubėti ir viską gerai apgalvoti. Išbandykite savo galimybes. Prieš jus atsivers platus kelias. Nereikia sukti iš jo  į klystkelius.

2 pupelės

Jūsų sunkumų ir kliūčių atkarpa baigiasi, dabar galite atsikvėpti. Prasidės harmonijos periodas. Reikia džiaugtis gyvenimu ir pasistengti išsaugoti šį malonų jausmą ilgam laikui.

3 pupelės

Būtina išsiaiškinti, kokie jūsų tikrieji siekiai ir troškimai, kitaip rizikuojate paskęsti rutinoje. Dabar turite galimybę pažvelgti į sielos gelmes ir panaudoti savo kūrybinį potencialą. Tai suteiks jums ne tik džiaugsmą, bet ir šansą kai ko pasiekti netikėtoje plotmėje.

4 pupelės

Nenusiminkite, kad jus paskutiniuoju metu gerokai išvargino smulkios klaidos ir nesėkmės. Neturite pagrindo laikyti savęs nelaimėliu. Šis etapas turi būti jums vertinga gyvenimo pamoka, kuri padės tapti atsakingiems ir kantriems.

5 pupelės

Apsidairykite į šalis, suskaičiuokite savo „lobius“ – ištikimus draugus, įdomų darbą, viliojančias perspektyvas, stiprią sveikatą. Padėkokite likimui už tai, ką turite.

6 pupelės

Būtina atmesti visas abejones dėl savo sugebėjimų ir jėgų. Tik tada jūsų gyvenime galės įvykti pageidaujamos permainos. Jeigu ketinate kažko siekti, ženkite pirmą žingsnį kuo greičiau.

7 pupelės

Vykite šalin kankinančias mintis, kad jūsų gyvenimas klostosi ne taip, kaip norite. Juk jūs dar tikrai nežinote, ko jums reikia. Peržiūrėkite savo prioritetus ir pradėkite dirbti dėl jų įgyvendinimo.

8 pupelės

Būkite dėmesingi, nes jūsų finansinei gerovei gresia pavojus. Kuriam laikui atidėkite stambius pirkinius ir nebūtinas išlaidas, ieškokite papildomo uždarbio. Po kelių mėnesių tamsūs debesys išsisklaidys.

9 pupelės

Jus patikimai saugo aukštesnės jėgos, todėl nėra ko bijoti. Išbandykite savo jėgas naujoje srityje, leiskitės į įdomią kelionę, dalyvaukite loterijoje, pasinerkite į meilės nuotykių gelmes.

10 pupelių

Esate įpratę visada gauti pageidaujamą rezultatą, tačiau kartais nekreipiate dėmesio į aplinkinių žmonių jausmus ir emocijas. Tai gali pastūmėti jus padaryti didelių klaidų, kurios sutrukdys siekti trokštamo tikslo ir išskirs su mylimu žmogumi.

11 pupelių

Būtina įsiklausyti į savo vidinį balsą. Juk jūsų intuicija visada jums padėdavo. Dabar ji gali duoti daug naudingų patarimų. Užtenka retkarčiais pasitraukti nuo kasdienybės šurmulio, pabūti tyloje ir įsiklausyti į save.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA