REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei

REKLAMA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 30 – lapkričio 5 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę kai kas gali pasisukti kitaip, nei tikimasi ir planuojama. Regis, nesusipratimai, apkalbos, intrigos įneš sumaišties. Vis dėlto labiau tikėtina, kad artėjant mirusiųjų paminėjimo metui jus aplankys liūdesys, o gal ir pyktis dėl patirtų praradimų, neišsipildžiusių lūkesčių. Regis, savaitgalį nenuobodžiausite, nes atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą.

JAUTIS

Savaitės pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks gerų vilčių. Galite susitarti dėl renginio ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos įsidarbinant ar pan. Saugokitės infekcijų, traumų. Savaitgalį jums rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai. Norėsite, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate jūs. Verčiau nepraraskite savitvardos, jeigu kažkas nepanorės šokti pagal jūsų dūdelę ir turės kitokių planų.

REKLAMA

DVYNIAI

Iki savaitės vidurio turėsite darbo, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas. Galite bendrauti su autoritetingais žmonėmis, sublizgėti talentu, žiniomis. Nuo trečiadienio bus daug kalbama apie draugus, laukia susitikimai, prisiminimai. Savaitgalį padidės jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema. Reikėtų daugiau intymumo, ramybės.

VĖŽYS

Šią savaitę jūsų mintys skraidys toli nuo įprastos aplinkos. Galite įveikti vidinį susivaržymą ir imti kurti drąsesnius savo gyvenimo bei karjeros planus. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, atidžiai sutvarkykite dokumentus ir kt. Savaitgalį turėsite ūpo organizuoti bendraminčių susiėjimus, renginius. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų bei elektros iškrovos.

LIŪTAS

Savaitė bus gana produktyvi ir pozityvi. Regis, labai norėsis praturtėti arba kažką sužavėti. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Nekoks metas kelionėms ir reikalams su užsieniečiais. Savaitgalį galite dalyvauti įdomiuose renginiuose, susitikimuose, pobūvyje. Tačiau jums teks derintis prie kitų žmonių užgaidų, kaprizų. Tai gali gadinti nuotaiką ir laisvalaikio kokybę.

MERGELĖ

Šią savaitę itin išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Geriau seksis, jei gebate toleruoti kitokią nuomonę. Tokiu atveju svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai. Nuo trečiadienio aktualūs taps reikalai, susiję su mirusiaisiais, kapų lankymu. Savaitgalį galbūt dalyvausite tarptautiniame renginyje. Arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Tačiau asmuo, kurio ilgisi jūsų širdis, gali elgtis keistai.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę tikriausiai kils idėjų keisti įvaizdį ar įsigyti naminį augintinį. Nesnauskite, jeigu aktualu susirasti darbą. Galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo. Nuo trečiadienio būkite itin dėmesingi partneriui, artimiesiems. Venkite konfliktų. Savaitgalį jausite emocinę įtampą, ypač jei teks derintis prie partnerio planų, nemažai triūsti ūkyje ar užsiimti organizaciniais reikalais. Pasisaugokite avarijų, elektros iškrovos.

SKORPIONAS

Savaitė palanki kūrybinei veiklai, pramogoms, flirtui, pasimatymui su patinkančiu asmeniu. Smagu bus sportuoti, leisti laisvalaikį su vaikais, draugais. Nuo trečiadienio situacija keisis. Atsiras rimtesnių rūpesčių ir pareigų. Savaitgalį galite priimti kažkokį sprendimą. Su tuo gali būti susijęs jūsų partneris. Neįžeiskite jo jausmų savo slapukavimu, išsisukinėjimais. Nederėtų skubėti išlaidauti brangiems pirkiniams.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA