REKLAMA

Vyriškas seksualumas pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Lytinis pajėgumas ir sekso pergalės stipriajai lyčiai neretai būna svaresnės už socialinį statusą, karjerą ir kitus pasiekimus.  Vyrui jo penis – svarbiausias pasididžiavimo objektas. Dauguma moterų dėl seksualinės harmonijos su savo partneriu būna pasirengusios atleisti jam daugybę kitų trūkumų.

Žvaigždės lemia vyrų lytinę elgseną, reguliuoja jų seksualinius poreikius ir ne tik. Jos net draugiškai pasidalijusios vyro pasididžiavimo ir su juo susijusių funkcijų globą.

Verta žinoti:

  • Avino planeta Marsas ėmėsi globoti vyriško pasididžiavimo galvutę.
  • Merkurijus (Dvynių ir Mergelės planeta) orientuojasi į porinius organus – sėklides.
  • Už erekciją atsakinga griežtoji Ožiaragio planeta – Saturnas.
  • Mėnulis prižiūri spermos kokybę, judrumą ir struktūrą, vaisingumą.
  • Neptūnas – Žuvų planeta – atsakinga už energetinį turinį ir genetinę informaciją.
  • Plutonas – Skorpiono planeta – nulemia seksualinę potenciją ir lytinę vyro energiją, reguliuoja lytinių aktų dažnumą ir trukmę, seksualinį ištvermingumą.
  • Vandenio planeta Uranas kuruoja seksualines emocijas, orgazmą, erotines fantazijas ir vaizduotę.
  • Jupiteris nulemia lytinio organo dydį ir jo savininko santykį su savo organu bei pastarojo galimybių seksualinėje sferoje suvokimą.
  • Venera suteikia vyro pasididžiavimui atitinkamą formą, o lytinių santykių srityje atsako už jo seksualinį skonį ir pomėgius (arba iškrypimus), taip pat parenka vyrą traukiančių moterų tipažą.

Ugninių Zodiako ženklų sperma priskiriama „ugniniam tipui“, ji turi rausvą atspalvį ir aštrų kvapą. Gali sukelti alergiją moters odai.

Žemės stichijos ženklų spermai būdingas klampumas ir baltas atspalvis, jos kokybė smarkiai priklauso nuo vyro mitybos.

REKLAMA

Oro ženklų sperma – judriausia iš visų, peršviečiama, santykinai malonaus skonio ir kvapo.

Vandens ženklų sperma įgalina pastoti tas moteris, kurioms niekaip nepavyksta to padaryti nuo vyru iš kitos Zodiako ženklų grupės. Ji naudingiausia moters organizmui In ir Jan harmonijos atžvilgiu.

Dabar panagrinėkime vyriškų pasididžiavimų tipus.

„UGNINĖS STRĖLĖS“: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies ženklo vyras paprastai būna labai susirūpinęs dėl savo pasididžiavimo matmenų ir galimybių. Penis jam – tai savotiškas ginklas, sąmoningai ar nesąmoningai suteikiantis pasitikėjimo savimi visose gyvenimo sferose.  Šios grupės vyro manymu, jo organas – nepakankamai didelis. Todėl jam tiesiog būtinos šlovinamosios odės jo peniui. Nepagarbiai atsiliepianti apie jo ginklo dydį partnerė gali labai skaudžiai jį sužeisti ir net sukelti impotenciją.

Jeigu vyro „ugninis penis“ iš tikrųjų nėra toks didelis ir galingas, tai apie galima paguodžiamai pasakyti taip: „mažas, bet vikrus, lengvai pakylantis“.  O iš prigimties didesnis „ugninės strėlės“ smaigalio jautrumas gali būti ankstyvos ejakuliacijos priežastimi.

„Ugninių strėlių“ savininkai nemėgsta ilgų įžangų. Apskritai jie pirmauja pagal lytinio akto trumpumą.

Reikia pridurti, jog ugninio ženklo vyrai mėgsta pakovoti dėl moterų. Pernelyg lengvai pasiekiama dama jiems greitai nusibosta.

Erekcijos problemų jie gali patirti ir būdami visai jauni – dėl stresų. Todėl jiems kenkia nervinė įtampa. Pervargimas ir darbiniai rūpesčiai nuslopina jų norą užsiimti seksu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA