REKLAMA

Kokie pavojai tykos mūsų Geltonojo šuns metais

REKLAMA

Greitai Raudonasis gaidys užleis vietą Geltonajam šuniui – 2018-ųjų globėjui. Šis gyvūnas darys didelę įtaką žmonių gyvenimui, todėl kiekvienam verta sužinoti, kokiems nemalonumams reikės būti nusiteikusiems 2018 metais.

Geltonojo šuns metais jau bus kiti prioritetai nei iki šiol. Aktyvią veiklą, ambicijas ir sėkmės vaikymąsi pakeis ramybė, atsipalaidavimas ir tyli šeimos laimė. Deja, Naujieji metai atneš ir naujų pavojų bei netikėtų įvykių, kuriems verta pasiruošti.

Teks skirti dėmesio beveik visoms gyvenimo sferoms, ypač fizinei sveikatai ir meilės santykiams. Kad sėkmė neapleistų jūsų, reikės sąmoningai vengti konfliktų, rūpintis savimi, padėti artimiesiems bei giminėms ir visais būdais stengtis vengti neigiamų nuostatų.

Kokius pavojus kels Geltonojo žemės šuns periodas?

Nemalonumai pirmiausia lauks tų, kurie yra įpratę atsainiai žiūrėti į savo savijautą. Metų simbolis nepakęs aplaidumo ir neatsakingo elgesio su savo organizmu, todėl sunegalavę pirmiausia ieškokite tikrosios prastos savijautos priežasties.

REKLAMA

Lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms teks dažniau lankytis pas šeimos gydytoją, kad išvengtų savijautos pablogėjimo. Sportas, judėjimas, imuninės sistemos stiprinimas ir reguliarus gyvybinės energijos resursų papildymas padės išvengti rimtų sveikatos sutrikimų 2018 metais. Tik nereikia patiems apsileisti!

2018 matais reikės būti ypač dėmesingiems savo antrosioms pusėms, neišduoti meilės ir partnerio jausmų, kitaip rizikuojate likti vieni. Geltonasis šuo nepakęs nė menkiausio neištikimybės ženklo ir galės išlieti visą savo įtūžį ant žmogaus, kuris bandys užmegzti romaną nuošalyje, išduodamas savo nuolatinį partnerį.  Ištikimybė ir lojalumas – svarbiausi jo bruožai.

Kitais metais patartina vengti bet kokios finansinės rizikos. Neapgalvoti veiksmai, siekimas skubotai praturtėti neišvengiamai baigsis katastrofomis. Reikės apskaičiuoti kiekvieną žingsnį ir neskubėti priimti sprendimų. Bus naudinga pasiklausyti specialistų ir geriau už jus nusimanančių žmonių patarimų. Žinoma, visai be jokios rizikos beveik neįmana  pasiekti kokių nors finansinių laimėjimų, todėl galėsite ryžtingai veikti ten, kur nuostoliai nesėkmės atvejų būtų beveik minimalūs. Geltonasis šuo yra tiesus ir teisingas, todėl sukčiams tai bus sunkūs metai.

Teks visus 2018 metus kontroliuoti savo nuotaikas ir elgseną. Geltonasis šuo negali pakęsti egoistų, kurie siekia sėkmės bet kokia kaina, ir karjeristų, lipančių aukštyn „per kitų galvas“. Demonstruodami neigiamus charakterio bruožus susilauksite papildomų problemų. Patartina stebėti  šunis ir perimti iš jų geruosius bruožus, kad galėtumėte gyventi santarvėje su savimi ir su aplinkiniais visus metus.

Venkite nekonkretumų, neaiškumų. Geltonasis šuo visada žinos, kas vyksta, ir nedvejos priimdamas savo sprendimus. Jeigu jūs žiopsosite ir delsite bei abejosite ten, kur bus reikalinga greita reakcija, tai sužlugdysite savo pradėtą darbą ar projektą.

Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galėsite pasiekti didelių laimėjimų 2018 metais, pritraukti materialinę gerovę ir pelnyti kitų pagarbą bei pripažinimą. Geltonojo šuns metai bus labai palankūs šeimai kurti, todėl meilės reikaluose negailėkite pastangų ir būkite kupini žavesio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA