REKLAMA

Numerologija: ką reiškia jūsų telefono numeris?

REKLAMA

Galbūt būtent jūsų telefono numeris tapo dažnų skambučių ir sėkmingų sandorių priežastis. Sužinokite, kokia yra skaičių reikšmė.

Kad nustatytumėte numerologinį savo telefono skaičių, turite sudėti visus telefono numerio skaičius. Pavyzdžiui, telefonui 89191112234 numerologinis skaičius bus 8 + 9 + 1 + 9 + 1 + 1 + 1 + 2 + 2 + 3 + 4 = 41; 4 + 1 = 5.

Gautas pagrindinis skaičius turi ypatingą reikšmę. Žemiau yra numerologinių skaičių nuo 1 iki 9 reikšmės.

Skaičius 1

Tai stiprus telefono numeris, kuris padidina jūsų energiją ir padeda įtakoti aplinkinius. Bet būkite atsargūs, nepasikliaukite laimingais sutapimais. Tai puikus numeris verslininkams ir karjeristams, bet ne pats sėkmingiausias tiems, kurie ieško antrosios pusės.

REKLAMA

Skaičius 2

Šiame numeryje yra romantikos ir jis idealiai tinka žmonėms, kurie nori surasti savo meilę. Šis skaičius suteikia tokių savybių, kaip geranoriškumas, diplomatiškumas, taktiškumas, nukreipia bendradarbiavimui. Jis tinka stipriems, pasitikintiesiems savimi žmonėms, o taip pat visiems, kas yra susijęs su pardavimais.

Skaičius 3

Šis skaičius pasako apie kūrybiškumą ir linksmumą, ko dėka tinka aktoriams, muzikantams ir jaunimui. Jis įkvepia, suteikia originalumo, o taip pat populiarumo. Šį numerį geriausia rinktis rašytojams ar kitiems žmonės, kurių darbas yra susijęs su kūrimu. Tačiau, jei esate ambicingas ir pasiryžęs siekti tikslų bet kokia kaina, verta pasirinkti kitą numerį.

Skaičius 4

Šis skaičius kupinas stabilumo, patikimumo, todėl jis tinka bankų organizacijoms, advokatų kontoroms ir kitoms įmonėms, kurios yra grindžiamos pasitikėjimu ir reputacija. Jei turite didelę šeimą, taip pat galite pasirinkti skaičių 4. Tačiau, neverta naudotis šiuo telefono numeriu, jei gyvenate vienas, o jūsų veikla nėra susijusi su aukščiau nurodytomis sritimis.

Skaičus 5

Šis skaičius skatina nuotykius, pokyčius, jo negalima pavadinti stabiliu. Šio telefono numerio turėtojai gali tikėtis bet ko. Toks numeris tinka žmonėms, kurie mėgsta laisvę ir keliones, gyvena vieni. Jis nurodo į discipliną ir silpną jo savininkų atsakomybės jausmą. Tai nėra tinkamiausias skaičius šeimos nariams, taip pat visiems tiems, kurie kenčia nuo bet kokių psichologinių negalavimų.

Skaičius 6

Tai geriausias skaičius šeimos žmonėms. Jis atneša šilumą, rūpestį ir apsaugą, stiprina šeimos ryšius ir draugystę. Skaičius taip pat tinka verslininkams. Žmonėms, ieškantiems antrosios pusės, geriau pasirinkti kitą telefono numerį.

Skaičius 7

Tai stiprus ir šiek tiek mistinis skaičius, kuris tiesiog sukurtas besimokantiesiems ir mąstytojams. Jis teigiamai veikia jūsų vidinę būseną, suteikia stabilumo ir daro jus labiau subalansuotą.

Skaičius 8

Tai sėkmingiausias verslininkų skaičius, nes jis tiesiog pritraukia pinigus ir sustiprina partnerių pasitikėjimą. Taip pat šis skaičius tinka ambicingiems žmonėms, nes teigiamai veikia karjerą ir finansinę būklę. Šis skaičius pasako apie praktiškumą ir materializmą, todėl žmonėms, siekiantiems asmeninio augimo, jis nėra pats sėkmingiausias.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA