REKLAMA

Automobilis pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Avinas

Po Avino ženklu gimę žmonės visada stengiasi vienu žingsniu pirmauti ir būti dėmesio centre, be to jie labai mėgsta greitį, todėl jiems prie širdies galingi sportiniai automobiliai, kurių išorė ir salono komfortas ne mažiau svarbūs. Turbūt nei vienas Avinas neatsisakytų raudono „Ferrari“, tačiau žiūrint realiau Avinui puikiai tiks bet koks stilingas ir ryškus sportinis modelis, pavyzdžiui Audi TT, Porsche Boxster ar Mercedes-Benz SL klasės automobilis. Taip pat Avinas puikiai jausis vairuodamas ne būtinai sportinį, bet galingą Audi, BMW ar Mercedes Benz markės automobilį, juk prestižas jam reikalingas kaip oras.

Jautis

Jautis – stipri, darbšti ir praktiška asmenybė. Rinkdamasis automobilį Jautis pirmiausia atsižvelgs į jo saugumą ir praktiškumą, apgalvos kiekvieną situaciją kurioje bus naudojamas automobilis. Svarbiausia, kad automobilis negestų, būtų saugus, patikimas ir patogus. Jaučiui tiks Opel, Volvo, Ford ir Toyota markės automobiliai. Praktiškumo sumetimais greičiausiai jis rinksis universalą ar vienatūrį.

Nors Jaučiai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti atšiaurūs, ar net agresyvūs, iš tikrųjų tai gana ramios asmenybės, todėl jų automobilio spalva turi būti rami, per daug neišsiskirianti.

REKLAMA

Dvyniai

Šis zodiako ženklas turi iš kitų ženklų jį išskiriantį būdo bruožą, Dvynys labai nepastovus. Šiandiena jam gali patikti vienas daiktas, o rytoj jau kitas. Tas pats ir su automobiliais – šiandiena vienas, o rytoj jau norėsis kito. Todėl automobilius Dvynys dažnai keičia, o idealiu atveju Dvynių garaže stovi keli automobiliai, taip sakant, visiems gyvenimo atvejams.

Nors Dvyniai mėgsta greitį ir žavisi įspūdingomis sportinėmis mašinomis, įsigyti jų neskuba. Turbūt pirmiausiai dėl to, kad nemėgsta būti dėmesio centre. Dėl tos pačios priežasties jie renkasi ramių, neišsiskiriančių spalvų automobilius. Taip pat reikėtų paminėti, kad Dvyniai mėgsta bendrauti, leisti laiką didesnėje kompanijoje, todėl jiems reikalingas erdvus automobilis. Labiausiai Dvyniui tiks visureigis, pavyzdžiui Nissan X-trail, Volkswagen Touareg, Chevrolet Captiva arba Land Rover Freelander.

Vėžys

Vėžys – vienas šeimyniškiausių zodiako ženklų. Tad žinoma ir Vėžio automobilis turi talpinti visą jo šeimyną. Be to baimė ir nerimas dažni Vėžio palydovai, todėl jis būtinai atsižvelgs į automobilio saugumą ir patikimumą. Didelę šeimyną turinčiam Vėžiui labiausiai tiks talpus vienatūris, pavyzdžiui Opel Zafira, Honda FR-V, Ford Galaxy ar Opel Meriva.

Vadovaujantį darbą dirbančia ar savo verslą turinčiam Vėžiui ne mažiau svarbu, kad automobilis atspindėtų jo socialinę padėtį, todėl jis gali rinktis erdvų Mercedes Benz, BMW ar Lexus markės automobilį.

Liūtas

Liūtai – išdidžios, savimi pasitikinčios ir dėmesio trokštančios asmenybės, labai mėgstančio prabangius daiktus, juk taip malonu pasipuikuoti prieš aplinkinius.. Jeigu tik galimybės leis, arogantiškasis Liūtas būtinai rinksis prabangų ir stilingą automobilį ir kuo automobilis brangesnis, tuo geriau. Liūtai itin žavisi vienetiniais automobilių modeliais, tačiau jo poreikius turėtų patenkinti ir kuo naujesnis, prabangesnis Mercedes Benz, Infinity ar Lexus markės automobilis. Net jeigu galimybės ribotos, Liūtas „nersis iš kailio“, kad įsigytų jo kišenei sunkiai prieinamą automobilį, pavyzdžiui A klasės Mercedes Benz arba Mini Cooper, nes pigios mašinos jie tiesiog negali sau leisti. Be to Liūtas niekada „nesiknaisios“ po automobilių laužynus, ieškodamas naudotų detalių ar tiuningo elementų savo „žirgui“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA