REKLAMA

Konkursui: Rasos istorija apie angelą

REKLAMA

Sveiki,

aš esu įsitikinusi, kad mano Angelas išgelbėjo mane nuo mirties. Tai įvyko prieš porą dešimtmečių.  Aštuoniolikmetė ištekėjau už vyresnio vyro, kuris vėliau pasirodė esąs despotas. Jis ėmė smurtauti, visaip skriaudė ir žemino mane. Man atrodė, kad aš visiškai susimoviau savo gyvenime. Be pinigų, be išsilavinimo, neturėjau kur išeiti, jaučiausi nepajėgi išgyventi.

Po vienų muštynių aš nusprendžiau pasitraukti iš gyvenimo. Vyras, primušęs mane, išvažiavo. Jis turėjo grįžti ne anksčiau kaip po trijų dienų.  Tai buvo visai ne tas tipas, kuris būtų galvojęs apie mane, rūpinęsis manimi ar nors kiek graužęsis dėl savo bjauraus poelgio, kuris buvo tikrai ne pirmas toks.

Aš nebeturėjau daugiau jėgų gyventi ir nusprendžiau pasitraukti. Bet įvyko stebuklas. Nuvažiavęs gal 70 kilometrų, vyras, pats nesuvokdamas kodėl, apsisuko ir grįžo.  Savo poelgio jis niekaip paaiškinti negalėjo. Jis mane rado laiku ir nuvežė į ligoninę.

O aš suvokiau, kad mano Angelas man aiškiai parodė, jog turiu gyventi, turiu kovoti, įveikti visus sunkumus. Nuo to laiko mokausi džiaugtis ir branginti kiekvieną akimirką. Tikiuosi, kad per tą laiką jau išpirkau nors dalį savo nusikaltimo prieš gyvenimą.

REKLAMA

Rasa

Daugiau apie konkursą, kuriame galite laimėti prizų ČIA.

KONKURSAS: mano angelas sargas

Angelai mūsų gyvenime

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA