REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Naujieji metai jau artėja. Gruodžio mėnesį kiekvienas iš mūsų bandys įvertinti prabėgusius metus. Visiems 2017-ieji buvo skirtingi: vieni kažką prarado, kiti įgijo. Vieniems likimas pateikė gerą pamoką, kitiems gal jokių pokyčių nebuvo. Nepaisant to, kiekvienam gruodžio mėnesį teks atsisveikinti su ekscentriškuoju Ugniniu gaidžiu ir pasiruošti Geltonojo šums sutikimui. Laiko šiam atsisveikinimui turėsime visą mėnesį. Tikriausiai norite sužinoti, kas dar suspės įvykti jūsų gyevenime šių metų pabaigoje.

Gruodžio mėnuo bus kupinas emocijų. Visi Zodiako ženklai bus paskendę rūpesčiuose, skubės užbaigti senus projektus ir tinkamai pasiruošti šventėms. Reikės skirti dėmesio artimiesiems ir draugams, pradžiuginti juos dovanomis. Visa tai gerokai išvargins. Nuotaiką gadins ir problemos, kurias žmonės susikurs sau patys. Dauguma jausis sudirgę ir susinervinę, pasirengę pratrūkti dėl menkiausios smulkmenos. Kad neprisidarytumėte dar daugiau nemalonumų, visiems patartina periodiškai sulėtinti tempą, sustoti, nusiraminti, užsiimti kuo nors maloniu, kad galėtumėte atitrūkti nuo sunkumų. Nusiraminę ir pailsėję beveik visas problemas galėsite lengvai išspręsti.

Gruodžio mėnuo visada būna toks metas, kai žmogus privalo surasti laiko pabūti su savimi vienumoje ir įvertinti savo nueitą kelią. Jam reikia apmąstyti, ko išmoko per metus, kokią patirtį įgijo, ką rado, ką prarado, kokių klaidų padarė, kokiais laimėjimais gali didžiuotis.

Patartina grąžinti visas skolas, susitaikyti su tais, su kuriais susipykote, atleisti už patirtas skriaudas, nes viso šito balasto nederėtų vilkti į kitus metus.

Nepatartina skolinti pinigų, ypač stambių sumų, kitaip rizikuosite jų niekada neatgauti. O padėti kitiems, nesitikint atlygio – geras ženklas.

REKLAMA

Gruodžio mėnesį rekomenduojama apsivalyti namus nuo seno šlamšto, nereikalingų daiktų. Taip pat reikėtų be gailesčio išsiskirti su žmonėmis, kurie jums nieko neduoda, tik eikvoja jūsų energiją, laiką, lėšas ir naikina gyvenimo džiaugsmą. Per šį mėnesį atsikratykite viso nereikalingo balasto, kad Naujuosius metus galėtumėte sutikti be slegiančios naštos ant pečių, kupini entuziazmo ir pakilios nuotaikos.

Zodiako ženklasAVINAS

(03.21–04.20)

2017 metų gruodžio mėnesį Avinui reikės visai nedidelių pastangų sėkmei pasiekti. Santūrumas ir ramybė – dvi sąlygos, kad gautų tai, ko trokšta. Gruodis bus palankus metas išsivalyti nuo visokio prisikaupusio šlamšto. Kuo švaresni taps jo namai, kuo daugiau juose atsiras erdvės, tuo geriau Avinui bus ateityje.

Palankiausios gruodžio mėnesio dienos Avinui: 1, 10, 15, 21, 24, 30.

Nepalankios gruodžio mėnesio dienos Avinui: 6, 13, 17, 28.

Karjera ir finansai

Gruodis bus Avinui labai svarbus mėnuo profesiniu atžvilgiu. Jam atsivers daug žadančios galimybės, kurių jis seniai troško, tačiau teks atiduoti visas jėgas ir laiką, kad galėtų jas realizuoti. Klausimas: ar Avinas tam pasirengęs?

Verslininkai turės progą praplėsti savo įmonę. Kūrybinių profesijų atstovų taip pat laukia sėkmė – jie bus reikalingi ir vertinami kaip niekada.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA