REKLAMA

Astrologės Tamaros Globos prognozės 2018 metams

REKLAMA

2018-ieji bus Geltonojo žemės šuns metai. Ko reikia ir ko neverta tikėtis iš šių metų įvairiems Zodiako ženklams paskelbė žymiausia rusų astrologė Tamara Globa.

Geltonasis šuo simpatizuos Skorpionui ir Vandeniui, nors metai jiems bus sudėtingi. 2018 metų pabaigoje Liūtas ir Dvyniai gaus ženklus, kurie nurodys, kokia kryptimi jiems reikės judėti. Avinas sukurs šeimyninę laimę, o Mergelė ir Vėžys rizikuoja prarasti artimųjų palankumą.

Tamaros Globos 2018-ųjų metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

AVINAS
(03.21–04.20)
Šuns metai Avinui bus sėkmingi. Jis stengsis kažką nuveikti, pradėti naują veiklą, užsiimti verslu, įstoti į universitetą ar susirasti naują darbą. Permainos bus neišvengiamos. 2018 metais Avinas taps santūresnis, nebenorės leistis į visokias avantiūras, švaistyti pinigų ir eikvoti jėgų abejotiniems projektams. Veikiamas Geltonojo šuns Avinas nukreips savo energiją teisinga vaga. Jam patartina keliauti. Kelionės suteiks džiaugsmo ir praplės akiratį.

JAUTIS
(04.21–05.20)
2018 metai Jaučiui simbolizuos šeimos narių sutelktumą ir santarvės siekimą. Geltonasis šuo jam padės namuose. Jaučiui nepatartina pamiršti artimųjų ir atsisakyti jiems ateiti į pagalbą. Pažvelgęs į savo artimuosius rimčiau ir atidžiau, jis supras, kodėl jam siūloma praleisti su jais visus vakarus ir laisvadienius. Jiems taip trūko jo dėmesio, jie taip jo ilgėjosi, kol jis siekė laimėjimų įvairiose srityse. Žvaigždės Jaučiui žada viliojantį pasiūlymą ar karjeros poslinkį dar metų pradžioje. Atsisakyti neverta, nes jo laukia sėkmė.

REKLAMA

DVYNIAI
(05.21–06.21)
Linksmi ir nerūpestingi Dvyniai, veikiami Geltonojo šuns, susimąstys, ar tie laimėjimai, kurių jie pasiekė ankstesniame gyvenimo periode, tikrai buvo verti tiek nervų ir pastangų. Azartinius 2017-uosius pakeis išmintingi ir kryptingi 2018-ieji, todėl Dvyniams prasidės vertybių peržiūrėjimo etapas. Šuns metai bus jiems sėkmingi. Reikės įvertinti savo galimybes, užsiimti savišvieta ir vystytis. Dvyniai turės šansą pakeisti likimą, užsiimti nauja veikla, kuri duos pelno, arba pakeisti profesiją.

VĖŽYS
(06.22–07.22)
Gyvenimas tų, kurie gimė po Vėžio ženklu, niekada nebuvo lengvas. Matyt, todėl šio ženklo atstovai yra uždari žmonės. Jie gali būti geriausi ir ištikimiausi draugai, kurie nuoširdžiai rūpinasi savo artimaisiais ir myli vaikus. 2018-ieji jiems bus sudėtingi. Teks persikraustyti į kitą būstą arba persikelti į kitą miestą ar net kitą šalį. Kai kuriems skaudus smūgis bus darbo praradimas, nesėkmės darant karjerą ar siekiant mokslų. Savimi pasitikintys vėžiai, palaikomi užsispyrusio Geltonojo šuns, išlaikys visus išbandymus ir suras išeitį iš sunkios padėties. Vėžiui patartina įsiminti, kad net bėgdamas ilgas distancijas šuo laikosi užtikrintai.

LIŪTAS
(07.23–08.23)
Liūtas, įpratęs būti dėmesio centre ir žavėti visus savo sugebėjimais bei grožiu, 2018 metais taps dar patrauklesnis. Tik perdėtas pasitikėjimas gali iškrėsti jam piktą pokštą. Metų pradžioje jis rizikuos patirti nuostolių užsiimdamas nesėkmingu ir niekam nereikalingu projektu. Liūtui patartina: nepaisant to, kad Šuo apdovanos jį ne tik patrauklia išvaizda, bet ir stipriais dantimis, geromis akimis ir tvirta jėga, būtina tramdyti emocijas ir kruopščiai apsvarstyti visus sprendimus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA