REKLAMA

Ką reikėtų vilkėti pasitinkant 2018–uosius

REKLAMA

Artėja Naujieji metai. Pats laikas pradėti siūdintis šventines sukneles ar pasirūpinti tinkamais drabužiais. Kyla natūralus klausimas: kuo derėtų apsirengti per Naujuosius, kad kiti metai mums būtų tikrai geri?

Netrukus Raudonąjį ugninį gaidį pakeis Geltonasis šuo, kurio metai žada būti ramesni ir santūresni. Drabužiai, kurias vilkėsime per Naujuosius turės būti atitinkamai kuklesni.

Svarbiausios 2018-ųjų spalvų favoritės bus geltona, juoda , auksinė, oranžinė.

Turbūt suprantate, kodėl geltona? Juk tai metų simbolio spalva. Rinkitės bet kokius geltonos atspalvius – nuo abrikosinės, karamelinės, sieros, medaus, citrininės iki bronzinės – bet kuriuo atveju nepasiriksite.

Auksinė spalva tiks todėl, kad apskritai bet kokioje šventėje ji būna aktuali. Tik nereikia persistengti, nes auksas ir visos spindinčios spalvos savaime yra puošnios, todėl joms papildomų aksesuarų nereikia.

REKLAMA

Na, o juoda – klasika visais laikais ir visiems atvejams. Su ja galima būti tikriems, kad apsirengėte pagal „dress-code“..

Svarstydami, kuo apsirengsite per Naujuosius metus, turėkite galvoje, kad net pačią kukliausią juodos spalvos suknelę galima papuošti blizgančia detale – auksine ar sidabrine – ir jūs visada atrodysite madingai. Juodą suknelę galima pagyvinti karoliais, apyranke, dirželiu, kaspinu, sage.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad šį sezoną gilias iškirptes pakeis ilgos rankovės ir aukštos nėriniuotos apykaklės. O vietoj mini į madą ateina išmintingas ilgis iki kelių.

Jeigu nusprendėte rinktis ilgą balinę suknią, tai įsidėmėkite vieną svarbų niuansą: suknia turi būti paprasto kirpimo. O neįprasta audinio faktūra išgelbės drabužį nuo „nuobodumo“.

Vyro apranga

Su vyrais viskas paprasčiau. Stipriosios lyties atstovai paprastai per daug nesuka sau galvos dėl naujausių mados tendencijų. Kuo konservatyviau apsirengia, tuo jie geriau jaučiasi.

Ruošdamasis neformaliam Naujųjų metų sutikimo vakarėliui namuose, vyras gali atsisakyti oficialaus kostiumo ir pakeisti jį jaukiu megztiniu.  Nevaržanti, bet stilinga laisvalaikio apranga tiks ir neoficialiam draugų vakarėliui, ir Naujametiniam vakarui sodyboje.

Į rimtą koncerno pobūvį ar iškilmingą Naujųjų metų šventę teks pasipuošti. Moterį gali išgelbėti tradicinė juoda suknelė, o vyrą – kostiumas.

Jeigu numatomas renginys nebus labai oficialus, galima bus apsivilkti velvetinį žaketą ar ateinančių metų spalvos švarką. Vietoj neoninės geltonos spalvos vyrams geriau rinktis smėlinį ar kupranugario atspalvius.

Bet kuriuo atveju smulkios detalės ir aksesuarai gali padaryti stebuklą. Eglutės pavidalo kaklaraištis, iš krūtinės kišenaitės kyšanti kvadratinė nosinė su baltais raštais raudoname fone, geltini rankogalių segtukai ir laikrodis ss piešiniu, atitinkančiu metų temą, gali elegantiškam įvaizdžiui suteikti nepaprasto žaismingumo, kuris išskirs jus iš kitų šventės dalyvių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA