REKLAMA

Būrimas domino kauliukais

REKLAMA

Domino burtai – tai numerologinės ateities pranašystės pagal skaičius. Tokiais burtais geriausia užsiimti vakare bet kurią savaitės dieną, išskyrus penktadienį ir pirmadienį. Šie burtai labai tinka žiemos ir Kalėdų vakarams su šeima ir draugais.

Domino kauliukus išdėliokite skaičiais į apačią ir gerai išmaišykite. Mintyse arba garsiai suformuluokite klausimą ir kaire ranka imkite tris kauliukus.  Pagal ištrauktus skaičius nustatomas atsakymas.

Pirmą kartą burtai domino kauliukais buvo užfiksuoti Kinijoje XII amžiuje prieš mūsų erą. Taip šis būrimo būdas buvo labai plačiai paplitęs Indijoje ir Korėjoje.

XVIII amžiuje domino atsirado Prancūzijoje ir Italijoje. Domino pavadinimas paimtas iš kostiumo, kurį sudarė ilgas baltas apsiaustas ir kaukė.

Užsiimti burtais geriausia prietemoje (o žiemą temsta anksti) ir ramioje aplinkoje. Tikėdamiesi atsakymo į klausimą ištraukite tris kauliukus. Įsidėmėkite skaičius ir pabandykite susieti jų prasmę į vieną bendrą atsakymą. Čia, žinoma, prireiks vaizduotės ir įžvalgumo.

REKLAMA

Jeigu norite pasitikrinti su praeities ir dabarties situacijomis, tai veikti reikia taip pat. Ištraukę tris kauliukus pasidėkite po vieną priešais save skaičiais į apačią. Kauliukas jūsų kairėje siesis su praeitimi, vidurinis – su dabartimi, o dešinysis – su ateitimi.

Domino skaičių reikšmė

Šešetas – sėkmė.

Penketas – darbas, karjera.

Ketvertas – pinigai.

Trejetas – meilė ir meilės santykiai.

Dvejetas – artimi draugai ir šeimos nariai.

Vienetas – išvykimas, kelionės.

Tuščios kauliuko puselės reiškia žmogų, su kuriuo siejamas klausimas, arba klientą.

Šiais burtais galite naudotis asmeniškai, kai nesugalvojate atsakymo į kokią nors gyvenimo problemą. Juos galima paversti smagiu vakarėlio žaidimu ir leisti jo dalyviams išaiškinti skaičių reikšmes ir papasakoti atsakymą į klausimą.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA