REKLAMA

Ekstrasenso prognozės 2018 metams pagal mėnesius

REKLAMA

Kokias gyvenimo taisykles diktuos ateinantis laikas, kupinas konservatyvių minčių ir atsparumo testų? Į šį klausimą atsakė rusų rašytojas, ekstrasensas, TV laidos „Ekstrasensų mūšis“ dalyvis ir vienas nugalėtųjų Aleksandras Litvinas.

Kiekvieni nauji metai pasižymi išskirtinėmis ypatybėmis. Dabar mes artinamės prie Tvirtovės 2018.  Šis miestas apsuptas aukštų  taisyklių ir reglamentų sienų, sutvirtintų daug amžių gyvuojančiais prietarais.  Geltoname tvirtovės herbe po kabančia spyna puikuojasi užrašai: „Atsilaikyti ir neįsileisti!“, „Archeologija – svarbiausias mokslas“, „Nereikia išradinėti dviračio!“, „Vertingiausi  – antikvariniai daiktai!“ Tokia bus konservatyvi ateinančių metų energija.  O už tvirtovės mūro sienų, jos viduje, vyraus vidinė įtampa ir troškimas protestuoti prieš galiojančias taisykles, net jeigu jos patikrintos laiko.

2018 metais viskas bus linkę susispausti, judėti į centrą. Išsilaikyti savo orbitose bus nepaprastai sunku – susidūrimų išvengti nepavyks. Metai atrodys ilgi: laikas šiek tiek sulėtės, o laukimas taps nepakeliamas, dėl to kils konfliktinių situacijų.

Svarbus metų požymis bus provokacijos. Būna laikų, kai žmonės lengvai pasiduoda raginimui ir pirmieji kyla į ataką. 2018 metais vyraus gynybinės reakcijos. Kas puls pirmas, tas pralaimės. O puls tas, kurį kažkas tam sumaniai paskatins. Nepasiduokite provokacijoms!

SAUSIS

REKLAMA

Baigiamasis praeinančių metų akordas. Laikas, kai visa mūsų energija bus nukreipta į klaidų taisymą. Savotiškas periodas po egzamino – kai tampa aišku, kas buvo neišmokta iki galo, kur buvo spragų, jaučiamas kartėlis ir apmaudas  dėl tingumo, užmaršumo ir stebuklo laukimo.

Sausis – netinkamas laikas kelionėms, ypač jūrų transportu. Geriau šį mėnesį praleisti su artimais žmonėmis. Kuo tvirtesnė bus šeima, tuo geresni bus 2018 metai. Nepaisant to, kad Egiptas padarys viską, kad turistai užplūstų jo paplūdimius, pietinėse platumose nepatartina lankytis net kelias dienas.

VASARIS

Pirmas vaizdinys – patyręs medžiotojas, sulaukęs savo valandos. Spąstai išstatyti ir užmaskuoti. Kovoti dėl teisybės bus sunku.

Antrasis vaizdinys – griežtas arbitras, su malonumu paskelbiantis nugalėtoją.

Teisingumas turi daug instrumentų. Jis pasiekia visus. Už gerus darbus bus atlyginta geru, už blogus – baudžiama. Vasario mėnesio užduotis – priimti įvykius ir nekaltinti aplinkinių dėl savo problemų. Jeigu griežtas teisėjas paskelbs jus nugalėtoju, vadinasi, jūs tikrai to nusipelnėte.

Ištvermė ir sąžiningumas santykių sferoje bus labai svarbūs. Šiuo metu sustiprėjusi intuicija padės pajusti bet kokią klastą, bet suprasti užuominas pavyks ne kiekvienam. Nedarykite per daug skubotų išvadų! Tai bus ne paskutinis vasaris, kai likimas skelbs nuosprendį.

KOVAS

Šio meto sunkumas bus dviejų elgsenos reakcijų konfliktas. Bus būtina išsiaiškinti savo požiūrį į laisvę. Arba esate tarnas, arba lygiateisis partneris.  Blaškymasis nuo vieno kraštutinumo prie kito sukurs dirvą konfliktams, deja, smurto prieš bejėgius ir silpnus augimas bus neišvengiamas. Sustiprinkite vaikų ir senelių kontrolę. Periodiškai žvalgykitės į dangų. Iš ten į žemę kartais kas nors nukrenta, nebūtinai meteoritas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA