REKLAMA

Savaitės horoskopas (gruodžio 4 –10 d.)

REKLAMA

Avinas

Šią savaitę galite ryžtis atlikti kosmetinį remontą ten, kur dabar gyvenate, arba įsigyti kažką brangaus. Jeigu galvojate, kad jums tai reikalinga, nestabdykite, tačiau turėkite galvoje, kad kurį laiką gali tekti gyventi „susiveržus diržus“.

Jautis

Šią savaitę gali kilti ne viena gera idėja ir įgyvendinti jas turėtumėte kuo greičiau. Tinkamas laikas permainoms ir svarbių sprendimų priėmimui. Antroje savaitės pusėje gali tekti lankytis teisinėse institucijose. Atidžiai žiūrėkite ką rašote ir po kuo pasirašote. Penktadienio vakare tikėtinas romantiškas, nepamirštamas pasimatymas.

Dvyniai

REKLAMA

Pirmoji savaitės pusė bus itin aktyvi, turėsite ne vieną svarbų susitikimą, ar net kelionę. Daugiau bendraukite, megzkite naujas pažintis. Žmonės, su kuriais susipažinsite šią savaitę, gali įnešti į Jūsų asmeninį ar profesinį gyvenimą teigiamų pokyčių. Tačiau aklai pasitikėti vos pažįstamu žmogumi nereikėtų.

Vėžys

Ši savaitė gali suteikti naudingų pažinčių ar perspektyvių pasiūlymų. Tiesa bus ir problemų kurias, dažnu atveju, susikursite patys. Jūsų nekantrumas ir „žiūrėjimas iš aukšto“ gali atstumti ne tik kolegas, verslo partnerius, bet ir artimus žmones. Todėl stebėkite savo elgesį ir stenkitės keistis, jeigu pastebite, kad elgiatės netinkamai.

Liūtas

Ši savaitė gali pateikti ne vieną staigmeną, pareikalausiančią iš Jūsų lankstumo bei sugebėjimo greitai prisitaikyti prie netikėtų permainų. Antroje savaitės pusėje gali būti, kad konkurentai imsis negražių, o svarbiausia slaptų veiksmų, kad jums pakenktų. Todėl būkite itin budrūs.

Mergelė

Savaitės pradžioje tikėtini nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, todėl reikalai gali strigti. Be to paaštrės konkurencija darbe. Svarbiausia, ko nereikia daryti, tai pilti pamazgų ant kolegų, aiškinti vadovybei, kokie jie netobuli. Geriau pasistenkite dirbti taip, kad Jūsų privalumai būtų akivaizdžiai matomi.

Svarstyklės

Sėkminga ir kūrybinga savaitė. Jau nuo pirmadienio Svarstyklės bus labai aktyvios ir su entuziazmu imsis naujų darbų. Itin seksis savo verslą turinčioms ar viešą veiklą vykdančioms Svarstyklėms. Antroje savaitės pusėje problemų gali kelti peršalimo ligos.

Skorpionas

Ši savaitė bus itin palanki savo verslą turintiems ar jį pradedantiems Skorpionams. Nesunkiai rasite patikimų verslo partnerių, žmonės bus linkę su Jumis bendradarbiauti, tik turite pamiršti savo ambicijas ir parodyti aplinkiniams daugiau geranoriškumo. O štai aštrus liežuvis gali tik pakenkti, todėl galvokite ką kalbate. Antroji savaitės pusė palanki tolimoms kelionėms.

Šaulys

Puiki savaitė. Reikalai pradės klostytis į gerąją pusę, tapsite aktyvesnis, labiau pasitikėsite savo jėgomis, jus pradės labiau vertinti aplinkiniai. Beje, jeigu turite žalingų įpročių, šią savaitę jų nesunkiai atsikratysite, reikia tik to labai norėti.

Ožiaragis

Pasiekti tai ką trokštate dabar labiau padės ne Jūsų gebėjimai, o įtakingos pažintys. Todėl šiuo laikotarpiu daugiau bendraukite ir plėskite naudingų pažinčių ratą. Antroje savaitės pusėje spręsdami iškilusias problemas būkite itin kantrūs ir ramūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA