REKLAMA

Tęsiame konkursą: mano angelas sargas

REKLAMA

Galima tikėti angelais, galima netikėti, bet kai per plauką išvengiame mirties ar atsiduriame pragaištingoje situacijoje, iš kurios, regis, nėra jokios išeities, tačiau įvyksta stebuklas ir nepražūstame, tada susimąstome, kad mus globoja aukštesnės jėgos arba Angelas sargas.

Kviečiame dalyvauti konkurse „Mano angelas sargas“, kuris vyks iki gruodžio 31 dienos. Aprašykite situaciją, kai jūsų gyvenime įvyko nepaaiškinamas stebuklas ir aukštesnė jėga jums padėjo išeiti iš kritiškos padėties, apsaugojo jus nuo nelaimės ar didelių nemalonumų, kai įvykiai pasisuko tolia linkme, kurios niekaip negalima buvo numatyti, kai atsitiko kažkas visiškai neįtikėtino.

Savo neįprastos situacijos, kai pajutote, jog esate globojami iš aukščiau, aprašymą siųskite adresu konkursui@alfa.lt , būtinai nurodydami temą „ANGELAS“.

Prie laiško galite pridėti geros kokybės savo arba aprašomos situacijos nuotrauką.

Jūsų rašinys bus publikuojamas portale astromanija.lt

REKLAMA

Jeigu nenorite skelbti savo vardo ir pavardės, galite pasirašyti slapyvardžiu, bet būtinai nurodykite savo kontaktus redakcijai, kad galima būtų su jumis susisiekti, jei tapsite nugalėtoju.

Trys įdomiausių istorijų autoriai bus apdovanoti knygomis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA