REKLAMA

2018-ųjų horoskopas AVINUI

REKLAMA

AVINAS

(03.21–04.20)

2018 metais Avinui rekomenduojama nuosekliai mokytis diplomatijos ir stengtis tapti taktiškesniam. Šie metai jam žada neblogų perspektyvų, tačiau jis gali nukentėti ir prarasti materialinės gerovės dalį per savo tiesmukiškumą ir atvirumą. Nereikia pamiršti, kad tiesumas ir atvirumas iš principo yra geri bruožai, bet Avinui tikrai praverstų tolerancijos ir takto jausmas. Visai nebūtina išsakyti savo „neginčijamos“ nuomonės, kai niekas to neprašo.

Apskritai 2018 metais Avinui bus naudinga mažiau kalbėti ir daugiau dirbti. Padidėjęs jo energingumas padės nuversti kalnus, o gaišti laiką tuštiems pokalbiams geriau būtų kokiais kitais, mažiau jam palankias metais.

Apskritai, norint, kad viskas sektųsi, Avinui reikia atsižvelgti į dar vieną Geltonojo šuns metų ypatybę – aplinkiniai žmonės labai atsargiai ir su dideliu nepasitikėjimu žiūrės į bet kokią klastą. Jeigu Avinas norės užsirekomenduoti kitų (taip pat ir viršininkų) akyse kaip geras žmogus, jam nereikės pateikti jokių revoliucingų ar genialių idėjų. 2018  metais bus kur kas paprasčiau užkariauti kitų simpatijas veikiant apdairiai ir pasirenkant senus patikrintus kelius vietoj naujų nežinomų takų.

REKLAMA

Jeigu Avinui gims genialių idėjų, tai žvaigždės jam pataria nesistengti nieko itikinėti, geriau pasilaikyti jas sau. Būtent šios idėjos po kurio laiko padės jam pasiekti įspūdingų laimėjimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA