REKLAMA

2018-ųjų horoskopas DVYNIAMS

REKLAMA

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai 2018 metais gali patirti didelių sunkumų  įgyvendindami savo planus, ypač jeigu tai darant turės dalyvauti kiti žmonės. Vienintelis asmuo, kuriuo Dvyniai galės visiškai pasikliauti Geltonojo šuns metais, bus jie patys.  Žinoma, su tam tikra išlyga, nes jų judrus tarsi gyvsidabris protas dažnai prieštaraus ir konfliktuos su konservatyvia metų atmosfera.

Žvaigždės skatins Dvynius būti atsargesniems, santūresniems ir apdairesniems, rinktis patikrintus kelius, veikti pagal žinomas schemas. Esant tokioms sąlygoms, Dvynių nebus potencialas tinkamai panaudojamas, o jie patys jausis tarsi į narvą užspeisti paukščiai. Bendraujant su aplinkiniais, jiems nuolat vaidensis pašvekovų mąstymo ribotumas ir bukas užsispyrimas.

Užtat Dvyniai 2018 metais turės gerų šansų susikoncentruoti į svarbius reikalus, negaišdami laiko ir jėgų tuštiems pokalbiams. Aplinkiniai nebus linkę gilintis į Dvynių idėjas ir sumanymus, tačiau šie dėl to nepasidarys prastesni. Likimas tokiu būdu suteiks Dvyniams galimybę apsvarstyti savo planus dar išsamiau, kad galėtų juos geriau realizuoti.

REKLAMA

Savo gyvenimą Dvyniams teks planuoti savarankiškai. Aplinkiniai turės savų planų, o Dvyniai – savų. Neverta dėl to pykti ant artimųjų. Žvaigždės pataria Dvyniams atidžiai ir kruopščiai rinktis žodžiuis. Mat bet koks neatsargiai išsprūdęs žodelis galės lengvai sukelti konfliktą. Kalbėti 2018 metais reikėtų mažiau ir ramiau – iš to Dvyniai gautų daugiausia naudos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.