REKLAMA

2018-ųjų horoskopas VĖŽIUI

REKLAMA

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžiui 2018 metais žvaigždės žada harmoniją ir sėkmę darbuojantis. Viskas, ko jis imsis, pavyks, jei ne idealiai, tai bent geriau nei paprastai. Šiuo sėkmės periodu reikėtų tinkamai pasinaudoti.

Metai Vėžiui turėtų būti palankūs, ypač karjeros siekimo prasme. Sėkmė Vėžį lydės ir plėtojant asmeninį verslą, ir dirbant kitiems. Didelė tikimybė, kad vadovai 2018 metais pasiūlys Vėžiui naujas perspektyvesnes pareigas ir didesnį atlyginimą. Verslo partneriai gali pateikti labai įdomų ir pelningą pasiūlymą, kurį bus verta priimti.

Nepaprastos Vėžio sėkmės priežastis bus paprasta – 2018 metais bus vertinamos būtent tos savybės, kuriomis šio ženklo atstovai pasižymi iš prigimties. Aplinkiniams ypač patiks Vėžio įprotis negaišti laiko beprasmiškoms kalboms. Jis sugebės be žodžių atsargiai judėti link savo tikslo. Vėžys moka kantriai laukti savo valandos. 2018 metais likimas jam ne sykį suteiks palankių galimybių.

REKLAMA

Apskritai Vėžio atsargumas ir sugebėjimas išvengti konfliktų padės jam lengvai skintis kelią į priekį. Jeigu kitais metais kas nors galėjo klaidingai palaikyti tokias jo savybes trūkumais, tai dabar pats gyvenimas įtikinamai parodys, kad būtent čia slypi Vėžio stiprybė.

Asmeniniame gyvenime žvaigždės taip pat žada Vėžiui santarvę ir teigiamų emocijų. 2018 metais jis turės daug galimybių sustyguoti ir sustiprinti santykius su artimaisiais. Jeigu Vėžys planuoja kurti šeimą ir įsirengti jaukius namus, tai geresnį laiką tam sunku būtų rasti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.