REKLAMA

Dovanų horoskopas pagal Zodiako ženklus

REKLAMA

Jau pats laikas pradėti rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Jei nežinote, ką padovanoti savo brangiausiems žmonėms, neskubėkite blaškytis po parduotuves, ieškodami ko nors nepaprasto.  Žvaigždės gali  jums padėti!

AVINAS

(03.21–04.20)

Gimusieji po Avino ženklu yra nepaprastai impulsyvūs ir aktyvūs.

Labiausiai juos pradžiugintų tokia dovana, kuri suteiktų progą išlieti susikaupusią energiją, pavyzdžiui, sporto klubo abonementas, treniruoklis ar ekstremalius pojūčius (šuolį su parašiutu, skrydį parasparniu) žadantis dovanų čekis. Na, o jei Avino ženklo moteriai nuspręsite įteikti papuošalą – atminkite, jis turi būti itin originalus, vienetinis, ir svarbiausia – aukštos kokybės, tad be brangaus metalo ar akmens neišsiversite. Beje, gimusieji po Avino ženklu neliks abejingi daiktui su išgraviruotu jų vardu ar inicialais. Juk tai taip glosto jų savimeilę. Svarbiausia nepamiršti, kad naujų pojūčių ieškantys avinai dievina staigmenas, tad jokiu būdu neprasitarkite, ką dovanosite.

REKLAMA

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jautis – praktiškas, taupus ir gerą virtuvę  mėgstantis Zodiako ženklas.

Jam tiks ir patiks viskas, kas leis pasijusti kulinarijos ar konditerijos virtuozu: gerų prieskonių rinkinys, receptų knyga, o jei galite sau leisti – virtuvinis kombainas ar puodų rinkinys, taip pat dekoruotos taurės ar dailūs serviravimo įrankiai. Nenuvilsite ir įteikę simpatišką taupyklę. Daugelis jautukų abejingi adrenalinui ir labiau už viską vertina pastovumą bei patogią rutiną. Puikiai tiks mėgstamo žurnalo prenumerata, minkštas chalatas ar šilta pižama – viskas, kas leis patogiai tinginiauti sekmadienio rytą. Taip pat vargu ar atsiras Jautis, abejingas muzikai ir dailei, todėl jį tikrai nudžiuginsite kokybišku klasikinės muzikos įrašų rinkiniu, antikvarine smulkmena ar meno kūriniu. Jaučiai mėgsta gražius daiktus. Įteikdami dovaną, būtinai ją gražiai supakuokite.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai – šnekūs, energingi ir madingi.

Dvynius nudžiuginsite įteikę arbatos rinkinį, kad turėtų kuo vaišinti dažnai pas juos paplepėti užsukančius draugus.

Komunikabilus ženklas liks patenkintas bet kuo, kas palengvina bendravimą – užrašų knygele telefono numeriams ir adresams, stilinga internetine kamera ar net nauju išmaniuoju telefonu. Moteriai puikiai tiks talpi spalvinga rankinė, kurioje užtektų vietos visiems nakvynei pas draugus reikalingiems daiktams. Nuolat skubantys ir šimtus darbų vienu metu besistengiantys nuveikti Dvyniai neretai kenčia dėl išsiblaškymo, todėl jiems praverstų dėmesį sutelkiantys stalo žaidimai, dėlionės ar jogos užsiėmimų abonementas.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžys – sentimentalus šeimos židinio kurstytojas.

Šio ženklo atstovai didžiąją savo laiko dalį skiria gyvenamosios aplinkos tvarkymui. Vėžį nudžiugins stilinga interjero detalė (skulptūrėlė, vaza, originali lėkšte, egzotiška pagalvėlė ar įdomus kambarinis augalas). Moterims drąsiai galite dovanoti rankų darbo papuošalus – šis ženklas ypač vertina mielus vienetinius daiktus. Kadangi Vėžiui šeima visada bus svarbiausias dalykas, jis labai džiaugsis gavęs originalų nuotraukų albumą, dailius rėmelius ar net fotoaparatą – tai, kas leistų įamžinti mylimus žmones. Vyresnio amžiaus ženklo atstovai neliks abejingi didžiulei anūkų nuotraukai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA