REKLAMA

2018-ųjų horoskopas LIŪTUI

REKLAMA

LIŪTAS

(07.23 – 08.23)

Svarbiausia Liūto žavesio paslaptis 2018 metais – klasikinis stilius ir ramus santūrumas. Ši taisyklė padės Liūtui lengvai siekti karjeros. Kad jam sektųsi visose gyvenimo sferose, pirmiausia reikia pasirūpinti savo įvaizdžiu. Nuo jo priklausys, kaip atrodys Liūtas kitų akyse ir kokių laimėjimų jis sugebės pasiekti.

2018 metais žvaigždės Liūtui rekomenduoja vengti ekstravagantiškų drabužių ir šokiruojančio elgesio. Žinoma, nebūtina visus metus vilkėti nuobodžių klasikinių kostiumėlių, tačiau apranga turi būti elegantiška ir santūri. Ir, svarbiausia, tvarkinga bei švari. 2018 metais bus baudžiama už bet kokį nevalyvumą. Taip pat patartina vengti provokuojančių šukuosenų, atsisakyti tatuiruočių ir netinkamose vietose įvertų žiedelių.

Jeigu Liūtas paklausys šių paprastų patarimų, sugebės pelnyti aplinkinių simpatijas. O simpatiškiems žmonėms lengviau įgyvendinti savo siekius. Liūtas galės sustiprinti savo socialinį statusą ir užsitikrinti karjeros poslinkį.

REKLAMA

Dar vienas svarbus momentas – konservatyviaisiais Geltonojo šuns metais klasika bus vertinama ne tik drabužių stiliaus prasme, bet ir meilės srityje. Liūtui nepakenks būti šiek tiek konservatyvesniam bendraujant su priešingos lyties atstovais, teikti pirmenybę patikrintiems keliams ir veikimo būdams, nesistengti nustebinti savo antrosios pusės netikėtomis staigmenomis. 2018 metai bus nepalankūs revoliucijoms ir naujovėms.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA